Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ennyi pont elegendő lesz a...

Ennyi pont elegendő lesz a Győri Krúdy, Baross iskolába?

Figyelt kérdés
60 pontos lett a felvételim és eddig majdnem kitűnő tanuló voltam. Mennyi esélyem van bejutni?

2015. jan. 21. 16:51
 1/5 A kérdező kommentje:
Jaj és gimnáziumba jelentkeznék, Barossba pedig kéttannyelvűbe
2015. jan. 21. 17:01
 2/5 anonim ***** válasza:

Barossba szerintem eselyes, Krudyba mar nem nagyon hiszem.

En is a Krudyba mennek, es 69 pontos felvetelit irtam. De mindenkinek meg van az eselye, mert voltak tavaly is olyanok akik 60 egy ket ponttal bekerultek:)

2015. jan. 22. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 sanett61 válasza:
Én 6 évvel ezelőtt úgy kerültem be a Krúdyba reál gimibe hogy egy másik iskolába jelentkeztem és átiratkoztam. Amúgy nekem nagyon rossz lett a felvételim de kitűnő tanuló voltam és az igazgató nem azt kérdezi h milyen felvételit írtál hanem elkéri a bizonyítványod, és ha tetszik neki és van hely márpedig tuti lesz hely akkor felvesz!
2015. jan. 24. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Pacsit kérek szépen! :) ( minden adat egyezik:D 60 pont, majdnem kitűnő tanuló)

Barossba tuti felvesznek. Krúdyba is van esélyed, ha a sima humánra/reálra akarsz menni. :)

2015. jan. 24. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Engem felvettek a Barossba,és 47 pontos felvételit írtam,a jegyim pedig négyesek voltak:D Szóval,titeket felvettek?:D
2015. ápr. 27. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!