Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Van meg egy kicsi eselyem az...

Van meg egy kicsi eselyem az Apaczaiba?

Figyelt kérdés
Budapesti Apaczaiba szeretnek menni de nagyon elrontottam a kozpontit, 73 pont lett:/(magyar:38,matek:35).Tudom,hogy biztosat senki se tud mondani,be fogom irni,csak a velemenyetekre vagyok kivancsi.Es hozott pontjaim maximalisak.

2015. jan. 22. 16:24
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekem is kb. ennyi lett (jövő hét szerdán lesz eredmény), és az Eötvösbe jelentkezem.

Én nem adom fel. Minden évben más a ponthatár, és függ az országos átlagtól is. Ha olyan lesz, mint a 2010-2013-as években az átlag (magyarán "olyan nehéz volt a központi, mint azok"), akkor van. Hallottam, hogy behívtak 75-tel Apáczaiba és Eötvösbe is valakit. Biztos hogy nincs még pont, amiért reklamálni lehetne? Úgy egy kicsit növelhetnéd az esélyeidet,de így sem reménytelen. Azt is nézik, hogy kitűnő vagy.

2015. jan. 22. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Akkor legalabb nem vagyok egyedul:D.En is legalabb remenykedem,amugy mar biztos,hogy ennyi pontom lett,mert kiosztottak,mert nekunk hamarabb mutatjak meg:/.Mateknal felcsereltem a kilences eredmenyeit -4(!!) pont://.10-est nem tudtam, es meg 1-2 pont,ami elszamolaso.O.Magyarnal meg a szoszerkezeteset ertettem felre nagyon,es a tobbi figyelmetlenseg.Amugy sok sikert az Eotvosbe:))remelem,hogy behivnak minket.
2015. jan. 22. 17:43
 3/6 anonim ***** válasza:

Jajj, értem már :( Én azért reménykedem a részpontszámokban, hogy a matek kicsit jobb lett, amit otthon számoltam ki, 33. A magyar 40, ha a fogalmazásom minimum 6 pontos.

Én is nagyon remélem, hogy behívnak bennünket :) Izgulok.

2015. jan. 22. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Na?? Behivtak titeket?
2015. febr. 21. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Engem nem,bioszrol csak 1 ponttal csusztam le:D.
2015. febr. 21. 09:37
 6/6 anonim ***** válasza:
Engem behívtak volna humánra, de nem jelöltem :(
2015. febr. 21. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!