Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Kecskeméti Bolyai János...

Kecskeméti Bolyai János Gimnáziumba van esélyem bekerülni 71 pontos központival? (Angol tagozatra)

Figyelt kérdés
A félévi bizonyítványom jó lett, matekból van csak 4-esem a többi 5. Mi a véleményetek a suliról? Mennyivel tanultok többet mint általánosba, milyenek a tanárok és hány főt vesznek fel angolra? Nehéz a szóbeli?

2015. jan. 28. 18:53
 1/7 anonim válasza:
Nelli?:D
2015. jan. 29. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Jó jegyekkel és jó szóbelivel valószínűleg bejutsz, nem nehéz a szóbeli, teljesen általános témakörökről kell beszélni. - Mondjuk lehet nyolcadikban nehéznek tűnt :D -
2015. febr. 3. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi! :D
2015. febr. 3. 20:10
 4/7 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, bár nem a Bolyaiba járok, egy másik suliban vagyok emelt matekon, és azt kell mondjam, hogy én aki általánosban nem tanulva semmit volt ötös, itt néha éjjeleken át kell, hogy tanuljak, leginkább matekból. Úgy tudom, hogy a Bolyai egy matekos suli, szóval gondolom ott is nyomatják. :D 11. osztályra már biztosan bele fogsz rázódni és nem lesz gond. Sok sikert! :)
2015. febr. 3. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Pedig én már most sokat gyakorlok matekra, pedig általánosba nem is az emelt csoportba vagyok:D ajjajj...:D köszi a választ! :)
2015. febr. 4. 16:10
 6/7 anonim ***** válasza:
Az ideiglenesen hol vagy?
2015. márc. 10. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
39. vagyok :/
2015. márc. 12. 01:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!