Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » ELTE-IK vagy DE-IK (PTI) -...

ELTE-IK vagy DE-IK (PTI) - hol nyomják jobban a matekot?

Figyelt kérdés
Tudom hogy mindkét helyen durván,de hol durvábban ?

2015. jan. 28. 23:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
90%
Ezt csak az tudná megmondani, aki mindkét helyre járt...
2015. jan. 28. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
71%

ELTE.


Viszont Debrecenbe én soha nem mennék, rengeteg DE-st ismerek, aki átjött IK-ra, szerintük annyira katasztrófa a programozás minősége is ott, hogy inkább szopnak itt a matekkal többet.

2015. jan. 29. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
DE-IK-n nyomják a matekot, mivel csak az van.
2015. jan. 29. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Ez a "csak az van" - alatt mit értesz konkrétan?

(Annyi PROG sincs mint máshol?)

2015. jan. 29. 23:15
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

De van programozás, C már az első évben, de vannak olyan programnyelvek, amiket ha beírsz a Google-ba, csak a DE-IK honlapját adja ki, és azzal fárasztják az embereket, amire sose lesz szükség. C# is van.

Web tekintetében: PHP, MSQL lesz, HTML&CSS-t illik tudni, XML-t is jó ha már vágod.

A C is már alapból, vagy a Bevinfó keretében próbálhat bekapcsolódni a dolgokba. Turbo Pascalt meg hasonlókat nem is kell mondanom, felejteni. :D A kutyák sem érdekli.

2015. jan. 30. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha megnézned a tantárgyi hálót, kiderül, hogy a az első két félév kb. 12 tárgyából 9 csak matek, de a többi is nagyban arra épül...

Később sincs menekvés, de aki már odáig eljutott, már hozzászokott a napi 0-24 matekhoz. :)

2015. jan. 30. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

HTML&CSS-t ismerem. C#-vel is foglalkoztam már (lassan1.5 éve) A PHP-val még régebben. XML-t annyira még nem ismerem.


Köszönöm a válaszokat. Bár a "letűnt kor" nyelveit nem értem miért erőltetik :):D

2015. jan. 30. 10:43
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Én most vagyok túl az első félévemen az ELTE-n. És nos, mit is mondhatnék azon kívül, hogy imádom?! Az első félévem bukdácsolós lett, de mivel meglett mindenem érzem, hogy idevaló vagyok. Nehéz a matek, de nem teljesíthetetlen. Ez egy rohadt nagy váltás a középsulihoz képest, de megfelelő kitartással megoldható.

Matek. Szóval a felének értelme sincs, de nem tudhatod, hogy a későbbiekben melyik része lesz fontos. Elég sok debreceni ember jött egyébként ide az ELTE-re. Ha van rá lehetőséged, szerintem ELTE-t válaszd. Esetleg Szeged. De el sem hiszem, hogy itt ELTE-n mennyi sport és mennyi lehetőség van. Szeretem, és ajánlom! :)

2015. jan. 31. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nézd meg, nálunk mik vannak:

[link]

2015. febr. 12. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
100%
Eggyetértek #2-el én DE PTI-s vagyok és a prog1-2 egy katasztrófa amióta Bátfai kapta meg ezt a tárgyat, programozást konkrétan nem fogsz tanulni, a saját ostobaságait nyomatja állandóan, nem tanít semmit az előadásaira nem éri meg bejárni elvesztegetel nemtom hány órát az életedből, ami konkrétan azzal telik hogy 1% az ami a ténylegesen a tananyaghoz kapcsolódik a többi filmajánlás, saját cégének ajnározása, meg hogy ő milyen profi meg minden. Nagyon nagy a bukási arány pedig nem lenne neház tárgy csak ő teszi azzá mikor már az első alkalommal fraktál függvényt kell neki párhuzamositani CUDA magokkal meg hasonló mikor a hallagtó még azt se tudja hogy mi az. A vizsgárol ne is bezséljünk....
2015. okt. 9. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!