Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek van esélyem a...

Szerintetek van esélyem a szóbelire? (EJG)

Figyelt kérdés
Középsuliba készülök, azon belül is elsőnek az Eötvösbe. A tanulmányi eredményeimmel hozott pont maximum lesz, viszont a felvételit iszonyúan elrontottam, annak ellenére, hogy egy évig keményen készültem rá. Összesen 73 pontos lett és Nyek-re mennék. Szerintetek ezek után van arra esély, hogy behínak vagy inkább mondjak le róla? :$ Mit gondoltok, mennyi lesz az idei ponthatár?

2015. jan. 29. 18:00
 1/4 anonim ***** válasza:
hát.. ez nagyon kétesélyes.. mondjuk elég nehéz volt az idei felvételi.. De azért jelöld be :D
2015. jan. 30. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Szerintem semmi képpen ne mondj le róla,elég necces,hogy behívnak-e(tavaly kb 130-134 hozott pont -jegyek és központi- alatt nem is hívták be a jelentkezőket),de ha tényleg annyira rossz lett idén mindenkinek,mint ahogy mondják,akkor valószínűleg lejjebb lesz a ponthatár.
2015. jan. 30. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenképp jelöld be, aztán ha nem hívnak be akkor legalább megpróbáltad.
2015. jan. 30. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha németet tanultál azelőtt, még több az esélyed. Tavaly oda volt a legalacsonyabb ponthatár, de sajna oda is 128 hozott pontokkal :(
2015. jan. 31. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!