Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hol van esélyem? (Debrecen)

Hol van esélyem? (Debrecen)

Figyelt kérdés
54 pontos központi,4.7es átlag és tegyük fel 45 50pontos szóbeli.:) Légyszi írjatok minnél többen:D..amúgy minden iskolába angol szakra szeretnék.

2015. jan. 29. 19:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Hát a szóbelit nem érte, hogy miért pont 45-50 pontosat írtál, mivel mindenhol másmennyi (létezik ilyen szó? :D) pontos.

Egyébként a Medgyessy-be szerintem biztos felvennének, esetleg próbálkozz az Ady-val, vagy nem tudom, de talán a Csokonay-ban is van (ez nem biztos).

Ha reál megy, szerintem a Fazekas reál-angol/német tagozata sem lehet rossz.


Meg gondolom van még a TÁG-ban is.


Egyébként 4 vagy 5 évesre gondoltál? :)

Szerintem megpróbálhatsz erősebb sulikat is, végül is veszíteni nem veszíthetsz, főleg ha az angolod jó, és ugyebár a szóbeli gondolom angol elbeszélgetés. Készülni se kéne külön mindegyikre, mivel általában ugyanazt kérik, az alap témák: család, hobbi, élethelyzetek stb...


Sok szerencsét! Én is most fogok felvételizni amúgy! :D

Én angolból az Ady kéttanát jelöltem. Ja, és egyébként szerintem ne ijedj meg, hogy a jobb sulikba csak 70 pont felett vesznek fel.... szerintem ez nem igaz. Főleg a mostani központival kapcsolatban nem (szerintem sokan elrontották). Én 66-ot írtam, ez is lehetett volna jobb, de attól még megpróbáljuk! :) A lényeg, hogy legyen jó a szóbeli, aztán majd döntenek ;) Az átlagod meg szerintem tök jó.


Még egyszer sok sikert!

2015. jan. 29. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
*értem
2015. jan. 29. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
A Bethlenbe, Dienesbe van (ha behívnak szóbelre)
2015. jan. 29. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

A Fazékba ennyi pont kevés meg a TÁG-ba is kevés

Sajnos

2015. jan. 29. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Első válaszoló köszi a válaszodat:D...nagyon kellett már egy pár bíztató szó:)...remélem sikerülni fog neked is meg nekem is:)...neked mi az első suli? És mennyi lett a központid:?
2015. jan. 30. 11:05
 6/12 anonim ***** válasza:

1. vagyok


Központim 66 lett (egyébként írtam :)), 46-magyar 20-matek.


Elsőnek és másodiknak a Fazekas kéttannyelvűit (spanyol és francia) jelöltem.


Harmadiknak és negyediknek ugyanott a NYEK-es humán osztályokat.


Ötödiknek meg az Ady angol kéttanát.


Köszi a "viszont sok sikert" :) Már jó lenne túlesni a szóbelin..

2015. jan. 30. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:

szia :)

Tóth Árpádba járok, a szóbelin a max pont amit elérhetsz az 100. szóval a 45 50 pontos szóbeli itt nagyon nagyon kevés :D és pont angol nyeken vagyok, amire jönni szeretnél.

az ideiglenesbe biztos nem leszel benne, de fellebezéssel még bekerülhetsz :) ha nagyon szeretnél ide jönni, MINDENKÉPPEN max pontos szóbelit kell összehoznod. Nem nehéz, és kedvesek a szóbeliztető tanárok. Nekem is 100 pont volt :)

sok sikert :)

2015. jan. 30. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Ja,úgy tudtam,hogy az 50 pont a max.:D..

Utolsó válaszoló,szerintem van esélyem?:)

2015. jan. 31. 10:26
 9/12 A kérdező kommentje:
" de fellebezéssel még bekerülhetsz"ezen mit értesz?
2015. jan. 31. 10:27
 10/12 A kérdező kommentje:
szerinted*
2015. febr. 1. 22:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!