Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » (2015) 6. osztályos írásbeli...

(2015) 6. osztályos írásbeli felvételin összesen 57 pontot írtam, kitűnő tanuló vagyok. Szerintetek van esélyem bekerülni vmilyen erősebb gimibe? Pdl. Eötvös, Toldi? Ti hány pontot írtatok idén? Milyen gimiket ajánlanátok még?

Figyelt kérdés

2015. jan. 31. 21:53
1 2
 11/13 anonim válasza:
42%

Szerintem nem fair ,hogy a hozott jegyeket is beszámítják... Az iskolák színvonala nagyon különböző... pl.: a kérdező kitűnő ,de csak 57 pontot hoz össze én pedig 4.20 vagyok de 81 pontot

valahol 4.45-re megadják az ötöst nálunk 4.5 alatt azt mondják ,hogy nem is érdemes felelned a jobbért.

2015. febr. 11. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Pont ezért fair. :) Ha gyengébb a tudása, akkor kevesebbet is ír. És erre jön még a szóbeli, ne aggódj, kiegyenlített a verseny.
2015. febr. 11. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Én is keveset írtam és kitűnő vagyok. Nálunk nehéz kitűnőnek lenni sokat tanulok, szóval nekem is nehezebb napom volt és nem jött össze, izgultam stb. Kérdező felvettek valahova? :)
2015. ápr. 29. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!