Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Kikészít már lelkileg a...

Kikészít már lelkileg a tanárom! Félek tőle! Miért pont velem teszi ezt? Kihez forduljak segítségért? 14/L

Figyelt kérdés

Na szóval az a helyzet, hogy a matek tanárom egy idegbeteg! Félek tőle! Nem is olyan rég történt, hogy megnézte a matekfüzetem (a házit) és hirtelen kezdett el velem kiabálni, hogy mit képzelek ilyen házival ....stb. (annyira kiabált, hogy leköpött..többször is). Lehet, hogy tényleg rossz volt a házim, de azt tudni kell, hogy vagy másfél órát szenvedtem és próbálkoztam vele, de sehogy nem jött ki az eredmény, egyszerűen nem értettem (sajnos nincs kitől segítséget kérnem a házikhoz). Na és ahogy itt kiabált felettem a tanár, miközben néztem mereven a füzetem, úgy lapozni kezdett benne, hogy félig- meddig kitépte és összegyűrte a füzet egy lapját (azon lapot, melyen a házi volt). Onnantól kezdve egész órán engem sértegetett, kiabált velem. Nagyon ciki volt, hogy velem ordítozik és egész órán vissza kellett tartanom a sírást, mert annyira beégetett + nagyon megbántott azokkal amiket mondott.

Másik dolog: kivételezik velem. És nem jó értelemben...

Lehet, hogy mások nem vennék magukra, de én ezekre olyan..."érzékeny vagyok"....

Nagyon bántó, hogy az osztály másik 19 tagjával mindig viccelődik, kedvesen beszélget velük...velem meg...ha hozzámszól azt mindig kiabálva teszi, és kerül engem.

Jó, nem én vagyok a legjobb matekos, de a legrosszabb se! Az osztály legrosszabb matekosa az oszt. "kiskedvence" (egy lány), na ő mindenkinek nyal! Pláne a tanároknak. Láttam a jegyeit, megkellett volna buktatni, 10 egyese és 2 kettese volt matekból és félév végén 2-re zárta le... Nem véletlen, hogy pont ő jön ki legeslegjobban a tanárral? Hát szerintem nem.

Egyébként nagyon sokat hiányoztam eddig a suliból, általában kitaláltam valami kifogást csakhogy ne kelljen bemennem matekórára. Félek. Félek attól, hogy ezen a matekórán miket fog a fejemhez vágni, mivel fog sértegetni vagy, hogy megint kiabálni kezd velem...mintha azt akarná direkt elérni, hogy elsírjam magam...

Édesanyám volt szülőin és beszélt vele. De anyámnak persze jó pofizik, olyanokat mondott, hogy "én senkivel nem kivételezek (ja akkor engem elfelejtett kedves tanárnő)" vagy "szerintem egész aranyos lány, és sokra viheti, csak matekból jobban hajtson rá (ezt az aranyos lány dolgot hagyjuk már! Az anyámnak persze nem az igazat mondja!)"


Ui.: Nem tudom rá tesz e, de nagyon félénk vagyok. Mikor felszólítanak van, hogy remegő hangon beszélek (de szinte mindig helyesen válaszolok). Persze egy egész matekórán sértegetett múltkor ezzel a tanár...hiába, hogy helyesen válaszoltam. Nen tudom, hogy bírom ki ezt az évet még! De még csak lehetőségem sincs másik iskolába menni!


2015. febr. 3. 20:45
 1/9 anonim ***** válasza:
Engem anno a kémiatanárnőm fogott ki. 3szor egymás után feleltetett, s ezt én szóvá tettem az osztályfőnöknél, aki beszélt a tanárral és aztán végül is normálisan lezajlott az év. Emellett tudsz panaszt tenni az igazgatónál is vagy, ha van rá lehetőséged, akkor átmehetsz egy olyan osztályba, ahol másik matektanár van. :)
2015. febr. 3. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Fordulj az osztályfőnöködhöz. Ha a szüleiddel mennél még jobb lenne.
2015. febr. 4. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Iskolapszichológus?
2015. febr. 4. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Nincsen a sulinkban pszichológus. Beszéltem az ofőnkkel aki kinevetett és visszamondta a matektanárnak...azóta még rosszabb. Ráadásul azt mondta a tanár, hogy megfog buktatni és napközire kötelezett!! Nem bírom én már ezt!! :'(
2015. febr. 4. 16:08
 5/9 anonim ***** válasza:
Mondd a szüleidnek, hogy az Egyenlő Bánásmód Hatósággal álljanak elő. Többet nem lesz gondod.
2015. febr. 4. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Csak azt nem értem, hogy ez milyen iskola, hogy nincs módod máshová menni...14 éves vagy, akkor vagy 7. vagy 8. osztályos? Milyen iskolatípus?
2015. febr. 4. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
A szüleim nem engedik, hogy másik suliba menjek. Azt mondják ez az utolsó évem itt, bírjam ki. Meg hát amilyen környéken lakunk, ahhoz képest ez a legszínvonalasabb iskola...
2015. febr. 4. 19:58
 8/9 anonim ***** válasza:
Akkor a felvételiig kell csak kitartanod, pár hét és vége. Addig vágj jópofit. Fel a fejjel. Valami biztos történt, amivel kihúztad a gyufát nála, csak neked nem tűnt fel. Persze ilyet akkor sem lehet...
2015. febr. 4. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Neharagudj, hogy évekkel később találtalak meg, de nekem is van egy történetem.


Nekem tizedik osztályban más informatika tanárom volt mint kilencedikben. (Kilencedikben imádtam az informatika tanárom, még a mai napig a kedvencem) Valamiért kaptunk egy másik informatika tanárt tizedikben, és nála szó szerint meg sem lehetett mukkanni, annyira féltünk tőle. Szinte majdnem mindenért egyest adott.

Na de itt a lényeg: egyik órán a worddel foglalkoztunk, és én nem találtam meg valamit amit mutatott mert hirtelen nem figyeltem. Odajött hozzánk és kérdezte hogy megvan e. Én persze szóltam neki kedvesen hogy "tanár úr melyik az legyenszíves?" Erre, neki volt egy olyan piros világító izé amivel a macskákkal szoktak szórakozni vagy mi xd és ott mutogatta nekem azzal hogy azt kell megnyomni... de én meg úgy sem láttam, és erre elkezdett velem ordibálni hogy mennyire vakegér vagyok meghogy ne idegesítsem... nagyon megijedtem, és én is érzékeny vagyok arra ha valaki kiabál velem. Utána hozzáteszem, bocsánatot sem kért hogy kiabált velem. Azóta nagyon tartok tőle hogy utolsó évre is őt kapjuk meg újból...

2021. febr. 9. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!