Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A budapesti Madách Gimibe 215...

A budapesti Madách Gimibe 215 ponttal és a Karinthy Gimibe 120 ponttal szerintetek behívnak szóbelizni?

Figyelt kérdés

Madách: német kezdő, angol haladó 06

Karinthy: angol kéttannyelvű


2015. febr. 10. 13:30
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem be
2015. febr. 10. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Tavaly Madáchban ennyivel éppen, hogy nem mehettél szóbelizni :( Állítólag az idei elég gyenge év, szóval valószínűleg lejjebb megy a ponthatár.

Ha 150-ből 120, akkor még az is necces :/ Bár nem tudom... Reménykedjünk, hogy tényleg lejjebb mennek a ponthatárok :)

2015. febr. 10. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mennyi az átlagod?
2015. febr. 10. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Karinthyba majdnem mindenkit behívnak, úgyhogy oda biztos behívnak, de az angol kéttanra még maximális szóbelivel is kevés esélyed van arra, hogy bejuss. A német kéttanra és az emelt angolra (4 éves) van esélyed.

Madáchba valóban kis szerencsével bejuthatsz a szóbelire (határon vagy), de ott is nagyon jónak kell sikerülni a szóbelinek, hogy felvegyenek.

2015. febr. 13. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Sajnos ezek nem túl jó hírek. Lehet már tudni, hogy idén a Madách gimibe hány ponttól hívnak be?

Szerintetek van rá esély, hogy ha átkérem magam francia kezdő, angol haladóra (07) akkor behívjanak? De gondolom ezt is csak akkor lehet, ha behívnak alapból szóbelire a 06-ra? Tudtok valamit ennek a működéséről?

Amúgy sikerült elszámolnom a Karinthys pontokat. :-))), Mivel magyarból kaptam egy plusz pontot így a 150-ből 121 pontom van végül.

Az átlag nem számít ahogy látom, ezért is nem válaszoltam erre a kérdésre.

Ha tudtok segítsetek. Köszi.

2015. febr. 18. 12:40
 6/8 anonim ***** válasza:

Pénteken lehet tudni, hány ponttól hívnak be Madáchba.

Hogy érted, hogy átkéred magad francia kezdő-angol haladóra? Mindegyik kódra külön van behívás, de csak egy szóbelit számolnak az összes tagozatra... Mondok egy példát: Behívtak haladó angol, kezdő francia nyekre és haladó angol négyévfolyamosra, de sima angol nyekre nem. Akkor a sima angol nyek neked kiesik, de franciára és haladó angol négyévfolyamosra még felvételizel, és ott egy szóbelit néznek, ugyanazt, amit egyszer szerepelsz.

Ha magyarból kaptál pluszpontot, akkor az a Madáchba is számít, nem? Vagy a szóbeliről beszélsz?

Az átlag is számít, de annyira nem, mint a felvételi

2015. febr. 18. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

A helyzet a következő:

matek központi: 33

magyar központi: 43

hozott pontok: 63

Madách: 33*2+43*2+63=215 pont


Karinthy: 33+43+45=121 pont


Valami fellelhetetlen oknál fogva az egyiket jól számoltam a másikat meg....


Nagyon nehéz a 20- át kivárni. Már nagyon izgulok.

:-(((

2015. febr. 18. 19:16
 8/8 anonim válasza:
Na, végül behitvtak, ugyi? :) ;)
2016. febr. 21. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!