Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Békéscsabai Andrássy Gyula...

Békéscsabai Andrássy Gyula Gimnázium? Több lent!

Figyelt kérdés
Beadtam a jelentkezésem az eurofakt osztályba. Pontjaim: 67pontos lett a központim+ 5. osztály óta kitűnő tanuló vagyok szóval 5,0 az átlagom. Kiszámoltam, hogy 83,5 pontom van összesen. Mennyi az esélyem arra, hogy felvesznek?

2015. febr. 12. 17:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Az átlagod nagyon szép, a központid átlag feletti, szóval nagyon jó esélyekkel indulsz :)
2015. febr. 12. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Egy kicsit most megnyugodtam:) Köszönöm a választ!!:)
2015. febr. 12. 19:46
 3/3 anonim válasza:
Szia :) Én is az Andrássy eurofakt osztályba jelentkeztem és ma néztem meg az ideiglenes rangsort a honlapon (plusz azért délelőtt még felhívták a szüleim a gimit, met nem tudtak várni...:D) és én ott 42. vagyok és azt mondták, hogy simán felvettek...nekem 83 pontom lett amúgy :D. Tavaly azt az embert is felvették, aki az ideiglenes listán a 72. helyen volt. :) Szóval simán felvesznek! :) Te ezt jelölted meg eésőnek? :)
2015. febr. 25. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!