Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Általában az szokott (mű vagy...

Általában az szokott (mű vagy személy) téma lenni érettségin aminek kerek évfordulója van. Tudtok nekem ilyet mondani?

Figyelt kérdés
2010. febr. 11. 14:30
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem, úgyhogy ebbe ne reménykedj:)

Tavaly volt évforduló, pl. II. világháború 70 éve tört ki, de semmi ehhez kapcsolódó nem volt érettségin.

2010. febr. 11. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én 2006-ban érettségiztem, de akkor sem volt semmi évfordulós dolog! Se mű se személy!:S
2010. febr. 14. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Tavaly Radnóti év volt. Mindenki várta, hogy az lesz az érettségin, de nem az volt.
2010. febr. 14. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Radnótit nem fognak adni érettségin. Soha nem is adtak, és ezután sem fognak...
2010. febr. 15. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mi is azt hittük, hogy Radnóti lesz benne. Meg is lepődtem amikor nem láttam semmit Radnótival kapcsolatban. Az egyetlen véletlen az volt, hogy Spiró György lánya tavaly érettségizett és az érvelős rész az egy Spiró írás volt. Nem irigyeltem a szegényt..:$
2010. febr. 15. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!