Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi a véleményetek a Nyugat-Mag...

Mi a véleményetek a Nyugat-Magyarországi Egyetem Informatikus könyvtárosi szakáról?

Figyelt kérdés
És magáról az egyeemről és a kollégiumáról is érdekelne a véleményetek.

2015. febr. 17. 20:00
 1/7 anonim ***** válasza:
22%
Büfé-ruhatár szak.
2015. febr. 17. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én is ott végeztem, jó oktatók, magas szintű oktatás, viszonylag modern képzési eszközök, 7-8 éve átadott információs központ, ha információbróker vagy információmenedzser szakirányt választasz, akkor sok érdekes és hasznos információt lehet szerezni vállalkozási ismeretekből, menedzsmentből, stb.

Jó hangulatú órák, rengeteg beadandó, tanulmányi kirándulások, önképzés, stb. stb.

Amióta végeztem, az ott megszerzett kompetenciáknak nagy hasznát vettem más területeken, de könyvtárban egy percet se dolgoztam, óriási túlképzés van, egy állást több százan megpályáznak, kiábrándultam ebből a szakmából.

2015. febr. 20. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Körülbelül mennyi esély van bekerülni az egyetemnek erre a szakára és a kollégiumba?

Melyik kollégium a legjobb szerintetek,és kb. mennyibe kerül egy hónap?

2015. febr. 20. 18:42
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia! Én vagyok a könyvtárszakon végzett!

Szerintem csak az a lényeg, hogy elég pontszámod legyen. Nézd meg az előző évek felvételi eredményeit, mennyien jelentkeztek, mennyi volt a ponthatár, stb. Abból lehet következtetni!

Az egyik kolit meg nemrég újították fel, az elég modern lett, az 3 ágyas, a másik régebbi, ott kétágyas szobák vannak inkább, meg még van egy másik, de az távolabb van valahol és inkább a művészetiseké. Árakat nem tudok mondani, mennyiért lehet ott lakni. Bejutás a tanulmányi eredménytől és a szociális helyzettől függ.

Esetleg, ha nem jutnál be koliba, nekünk van két kiadó lakásunk is. Egy garzon: szoba+konyha+fürdő, max. két főnek, meg egy nagyobb, amit négyen szoktak kibérelni, az 2 szoba+fürdő+konyha+kamra+előtér+erkély. Kb. 15.000 + rezsire jön ki, ha 2 fő/szoba veszik ki.

2015. febr. 20. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszi a segítséget.

Igaz,hogy ha minden jól,megy akkor szeptemberben kezdek,de már most parázok.

2015. febr. 20. 20:18
 6/7 anonim ***** válasza:
felesleges parázni, első két-három hét nehéz, míg megszokja az ember, aztán beindul utána az élet
2015. febr. 20. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítségeteket.

Ha nem jön össze a koli és még szabad lesz az albérlet,amit említettél,akkor élni fogok a lehetőséggel,úgyis egy barátommal ketten megyünk erre a szakra.

2015. febr. 22. 06:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!