Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Van eselyem bejutni a Berzseny...

Van eselyem bejutni a Berzsenyi Dániel Gimnázium biológia-kémia szakára 75 pontos írásbelivel?

Figyelt kérdés
A hozott pontom 50

2015. febr. 23. 12:16
 1/8 anonim ***** válasza:

Ha behívnak szóbelire és ott jól teljesítesz,

akkor van

2015. febr. 23. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A pontjaid alapján behívtak szóbelire. Sajnos a biosz-kémia szóbeli eléggé szivatós. Ha 45/50 körüli, vagy maxos szóbelid lesz, bent vagy :)
2015. febr. 23. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Nagyon sokat keszultem ra, remelem jol sikerul! Nem tudja valaki hogy hogyan zajlik?:o

Es varom a tobbi valaszt!:)

2015. febr. 23. 20:16
 4/8 A kérdező kommentje:

Nem tudom miert mondja mindenki, hogy a biosz-kemia szivatos!? Szerintem nem volt az, csak keszulni kell ra rendesen, es magabiztosan bemenni, mindent amit tudsz elmondani es ha valamit nem tanultatok akkor kell szolni hogy meg nem vettetek!

Szerintem fizika szobeli kemenyebb mint ez, de ez embertol fugg

2015. febr. 28. 12:30
 5/8 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy igazad van :) És tudással kell nekiállni.

A barátnőmmel, aki azt mondta hogy szívatós, az volt a gond, hogy bioszból nem tanultak hatodik óta semmit. És nem is készült rá, mert azt hitte választani lehet a kémia és a biosz között, nem kell mindkettőből szóbelizni. Sírva jött ki :(

Én sem tapasztaltam szívatós szóbeliket a BDGben, de én csak humánon és nyelvin voltam. Megjegyzem a nyelvin magyar nyelvtanból alig tudtam valamit, de nem szívattak egyáltalán :D

2015. febr. 28. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Szerintem se, sot ha valamit nem jutott eszembe megmondtak mi kellett volna es kerdeztek arrol hogy tudom vagy nem! Egyaltalan nem baj ha valami nem jut eszunkbe, segitenek az a fontos hogy tudd! Es keszulj ra!
2015. márc. 1. 10:58
 7/8 anonim ***** válasza:
Pontosan :D Szívemből szóltál!
2015. márc. 1. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
:)
2015. márc. 1. 16:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!