Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Berzsenyibe jelentkezők!?

Berzsenyibe jelentkezők!?

Figyelt kérdés

Ma volt a szóbelim és páran kérték, hogy írjam le milyen volt stb.

Angollal kezdtem én voltam a legeslegelső.... Először kaptam 4 db feladatot de csak magyar nyelvtanból. (mondatelemzés, szóképzés, szófajok, mondatelemekre bontás ilyesmik) Amint meglettem a feladattal közösen átbeszéltem a tanárral a megoldásaimat. Következett az angolos része: húznom kellett kérdéseket és azokra válaszolni + képet is kellett húznom arról is beszélni stb.

45 percig voltam bent kb ( 15 perc helyett :D)

Úgyhogy pihenni sem volt időm szóvel mentem is magyarra. Húztam történetet, kaptam felkészülési időt, leírni róla a gondolataimat + töriből is húztam egy lapot ahoz is kaptam felkészülési időt majd mikor meglettem akkor közösen átbeszéltük, beszéltem a képektről, történetról stb meg magamról is kérdezgettek.

Tanárok amúgy kedvesek voltak, látták hogy azért izgulok stb.

Majd írjátok le nektek, hogy ment. :)



2015. febr. 25. 13:19
 1/2 anonim válasza:
Huh, köszönöm már ezzel is sokat segítettél :D én is izgulok már most!! :D sok sikert mindenkinek!!
2015. febr. 25. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

En is voltam csutortokon biologia-kemian, remelem jol sikerult!

En bementem kellett huzzak egy tetelt kemiabol utana mondani egy szamot 1-20 es amit mondtam azt a tetelt kaptam bioszbol!

Utana annyi felkeszulesi idom volt, ameddig lefeleltettek az elottem levo 3 diakot, utana jottem en, megkerdeztek mindenkitol hogy mivel akar kezdeni es a vegen megkerdeztek hogy miert pont a BDG!

2015. márc. 1. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!