Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen jelenleg a gyöngyösi...

Milyen jelenleg a gyöngyösi Berze gimnázium tanulójának lenni?

Figyelt kérdés
Manapság milyen minőségű az oktatás ott szerintetek? Szerettek oda járni?

2015. febr. 25. 13:24
 1/10 anonim ***** válasza:
77%
Ami jászság, Pest, Heves, az sosem nyerő. Legalábbis saját tapasztalatok alapján, de van akinek bejön. Próbáld ki. Személyiségfüggő.
2015. febr. 25. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 WheneverYouWant válasza:
75%
A világért sem mentem volna oda... Tanulni kell mint a ********* magolni minden hülyeséget... A tanárok ok nélkül dobálják egy egyeseket. Rengeteg program van szervezve a sulin kívül... elveszik a gyerek minden szabadidejét... elveszik a gyerekkorát...
2015. febr. 25. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 majonézharcos válasza:
15%

Ne higgy az ilyeneknek!

Remek hely , nem ok nélkül adják az egyeseket (nekem eddig 1 év alatt egyet sikerült).

Nagyon jó a hangulat és a tanárok is!

Ebben az évben lesznek a legjobb osztályfőnökök is szóval még inkább megéri

2015. febr. 28. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
31%

Rossz...és akkor ezzel nem mondtam semmit. Persze gyongyosi gyereknek nem sok valasztasa van, vagy ide jon vagy koli. Szerintem a tanarokbol kiindulva Magyaroszag egyik legbunkobb tanarserege van, persze ez a hangulatuktol is fugg. Mert ha idegesen jonnek be, lehet rajtad vezetik le pont a feszkot, aligha lesz eselyed meguszni. Es ezzel nem csak az iskolat, hanem a tanari szakmat is megutaltatjak veled, mivel van olyan hogy csak ugy felidegesitenek mindenfele baromsaggal, az idegrendszereddel jatszanak. Nem segitenek a tovabbtanulasban hanem hatraltatnak pl. Erettsegis feladatokkal ami jo hogyha negyede benne van a konyvben. Aztan csak a tanarok kis resze tiszteli a diakokat, a tobbseguk ugy beszel rola, mint egy darab szr. Nem tudnak tanitani, tobbseguk csak a fizeteseert megy be. Van minden penteken eloadas, amiert otos lehet kapni, bar ha nem lenne ilyen, akkor senki nem menne ilyenekre.


Az iskolaban szo szerint loszrt is felveszik talasz itt mindent pl cigizoket, kotekedo parasztokat, de szerencsere MÉG a normalisabbak tobbsegben vannak.

2015. márc. 2. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
31%

Azt döntsd el, hogy mit vársz el az iskolától. Akik rossz véleménnyel vannak róla, azok gondolom mást vártak, holott pontosan tudták, hogy kb. mire lehet számítani. Lehet érdeklődni másoktól.

Nem tudom milyen lelki sérült emberek írogattak itt fölöttem, egy csomó dolgot eltúloztak.

A tanárokról annyit, hogy elég szigorúak, meg konzervatívak, de nem olyan rosszak. A megítélésük teljesen szubjektív, egyénfüggő. Volt olyan tanárom nekem is, akit utáltam, de volt olyan, aki meg imádta, és nagyon jó tanárnak tartotta. Na most kinek van igaza? :)

Ok nélkül nem osztogatnak egyeseket, ha meg rossz jegyet kapsz nem dől össze a világ. Van egy mérce, és ez mindenkire egyformán vonatkozik. Ha nem tanultál, vagy ha nem megfelelőek a képességeid az a te bajod. Az, hogy mennyit kell tanulni az a képességeidtől függ. Ha valakinek nehéz a tanulás, az baromi sokat fog kínlódni. Ezt a magolásos dolgot nem értem, nem volt kötelező soha semmit magolnom a memoritereken kívül. Azokat nyilván pontosan fel kellett mondani. Egyébként mindent elmond, hogy idén 71. lett a magyarországi gimnáziumok között. A százas listára Heves megyéből a Berzén kívül egy gimnázium sem került fel, még az egriek sem. Ezt a tanulásos dolgot mindenki túlságosan bebonyolítja. 11 és 12. osztályban minden tanár megpróbálja a legjobbat megadni év végén a továbbtanulás miatt. De nem számít semennyire, ha rossz jegyeid vannak, mivel ha duplázol, akkor csak az érettségi eredményeid fognak számítani továbbtanuláskor, az meg nincs összhangban a jegyekkel. Nem ezen fog múlni.

A programokon\ táborokon nem kötelező részt venni. Én sem voltam vízi táborban, és senkit nem érdekelt. Annyi biztos, hogyha te visszahúzódó vagy, nem szereted a közösségi dolgokat, akkor nem fog ez a része tetszeni. Rengeteg tábor, program van pl. diáknap, kampánynap, amik pont erről szólnak. "Cigizősök meg bunkó parasztok" mindenhol vannak, minden iskolában.

Én már végeztem, nem mondom, hogy minden percét imádtam, de a gyümölcse édes volt. Felvettek arra a szakra, amire szerettem volna menni gimi után.

2015. márc. 7. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
50%
Rosszat általában azok írnak, akit nem vettek fel. Nem kéne, ezt szerintem. A Berze igen is jó iskola! Természetesen a tanárok szigorúak, de hol nem? Én kisgimis vagyok, de szerintem a nagygimnazistákáknál se változnak meg a tanárok, ugyanolyanok maradnak .Nekem jó véleményem van az iskoláról, és én szeretek odajárni. :)
2015. márc. 10. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
31%
Ja igen, azt még el ne felejtsem, hogy a kisgimi az egyik leggusztustalanabb hely, szi te csak tanárgyerek persze, meg ha valaki nem szeret tanulni, az keményen beszívja. Engem hál Istennek nem vettek fel oda (4-ben 3-as voltam matekból), csak nagygimisként vagyok ott. Most nagyon örülök, hogy mentem oda, nem akartam 10 evesen 6-7-8 orakat tanulni, na az nem gyerekkor! Általános iskolásként fel sem merült, hogy a tanárok kipécéznek valakit, vagy szándékosan mondják be 1 nappal előtte a tz-ket! Ráadásul negyed annyi tanulással hozod a jobb jegyet általánosban.
2015. márc. 10. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
52%

Szia. Nem fogok itt nagy kampányokba kezdeni az iskolámnak,de azért, úgy gondolom kicsit meg kéne védenem.:D Először is szögezzük le , akit nem vettek fel, az rosszat mond/ír/terjeszt róla. Idén például elég nehéz bekerülni,de mindegy is.


A színvonal elég átlagon felüli , bár természetesen nem mindenki kitűnő (de erről általában! nem a tanár tehet ). A közösség és a hangulat is általánosan jó. A tanárok zöme igazándiból jófej, de azért, mint minden iskolában, nálunk is vannak konzervatívak, szigorúak és még hisztisek is, de hol nem? A lényeg, hogy jó iskola. Mostanában mindenki eltúlozza az egészet, vagy magolós stréberek, vagy buták vagyunk, akiket 20 ponttal vettek fel.


Végülis szerintem azért, elég jó iskola, de kinek mi válik be. :) Az a lényeg bárhova is mész, jól érzed magad!:)

2015. márc. 10. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Munkissrác ***** válasza:
11%
Azt tudom, hogy pl. az előző évben a legjobb megyei gimi volt. Én legszebb iskolás éveim töltöttem ott.
2015. márc. 29. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 rdorii25 válasza:
30%
Mindenki fikázza itt a berzét.. akkor hova menjen? Szerintem nem véletlenül heves megye legjobb iskolája! Remek társaság van, általánosból kikerülve nagyon szeretek idejárni. Bár még csak 9.-edikes vagyok nem bánom meg hogy ide jöttem. Nagyon nem szeretem, hogy mindenhol azt olvasom, hogy így nem jó megy úgy nem jó, meg hogy menjenek inkább egri iskolákba. Nagy szart! Egerbe nem éri meg elmenni, a Berze ezerszer jobb. Csak azok fikázzák akiket nem vettek fel.
2015. okt. 21. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!