Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A Nagy László Gimnáziumba...

A Nagy László Gimnáziumba (20. kerület) milyen nehéz bejutni?

Figyelt kérdés
Szerdán voltam szóbelin.és volt egy matekos része és egy angol része.a matekosnál logikai feladatokat kellett megoldani és mindet megtudtam jól csinálni.az angolosnál is,mondjuk az egy kicsit összetettebb volt.annyi volt a hibám hogy egy szót amit életembe nem hallottam rosszul ejtettem ki,és az izgalomtól 3 szó nem jutott eszembe.az átlagom 4,3.van esélyem,ugye?

2015. febr. 27. 18:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Az ideiglenest mikor rakják ki?
2015. febr. 27. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Elvileg kb.március 11. körül..:||
2015. febr. 27. 20:06
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem nehéz bekerülni :) 4,00 fölött meg pláne. A fontos az, hogy a szóbelid jól sikerült :)
2015. márc. 1. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Te oda jársz?:)
2015. márc. 3. 06:57
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem járok oda, de tudok egy s mást a suliról :)
2015. márc. 3. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
ide nem olyan nehéz bekerülni,ha nem szúrtad el a szóbelit annyira akkor ezekkel az eredményekkel már szinte bent vagy.A nagy lacit általában a gyerekek többsége úgyis csak mentősulinak írja be:)
2015. márc. 10. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!