Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hol lehet megnézni a Berzsenyi...

Hol lehet megnézni a Berzsenyi rangsorát?

Figyelt kérdés
Humán tagozatra jelentkeztem, és már itt olvasgattam, hogy van aki tudja hogy hányadik helyen áll az ideiglenes rangsorban. Én egyszerűen nem találom a holnapon sehol a rangsort. Kérlek segítsetek!! Előre is köszönöm :)

2015. márc. 7. 10:02
 1/4 A kérdező kommentje:
Megoldottam, csak nem hozta be valamiért a net... :/ :)
2015. márc. 7. 11:28
 2/4 anonim ***** válasza:

Rossz a szerverük :D Tegnap már fent volt 3 óra körül, aztán fél 4-4kor már megint leszedték XD Aztán este már tökéletesen működött, és úgy látom, reggel megint nem XD Tegnap napközben többször is lefagyott az oldaluk o.O

Na hanyadik vagy? :D Én humánra 38., szóval szinte biztos, hogy bejutok :D Még nem biztos, hogy változtatok a sorrenden, de ha igen, akkor osztálytársak leszünk :D

2015. márc. 7. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi :) Még az is lehet hogy osztálytársak leszünk mert én 9-10 körül vagyok humánon :) (Ugye azonosak a pontszámok :) )
2015. márc. 10. 06:11
 4/4 anonim ***** válasza:
Elsőnek jelölted a Berzsenyi/humánt? :D amugy igen lehet
2015. márc. 10. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!