Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A győri Kazinczyba vagy a...

A győri Kazinczyba vagy a Révaiba szeretnék továbbtanulni és most, hogy megvannak az ideiglenes jegyzékek amiatt izgulok, hogy felvesznek-e? Titeket hányadik helyről vettek fel? Hány ponttal? Melyik "szakra"?

Figyelt kérdés

2015. márc. 10. 10:55
1 2
 11/14 anonim válasza:
engem felvettek 83 ponttal 0. németre a kazinczyba :)) téged kedves kérdező?
2015. ápr. 29. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
szerintem inkább menj kazinczyba. a révai telivan pénzeszsákokkal. megy ezerrel a lustulás állítólag (legalábbis én ilyeneket hallottam) szerintem a kazinczy egy nagyon jó suli egyrészt a kolesz is helyben van másrészt pedig (legalábbis szerintem) nincs olyan hogy kinek mennyi pénze van kinrk van menőbb cucca stb. a révaisok sztem sznobok egy kicsit. én mindenképpen a kazinczyt ajánlom. de a te döntésed
2015. ápr. 29. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
Humán-angol, Révai! :) Téged hova vettek fel?
2015. máj. 8. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Én negyedikbe felvételiztem a Kazinczyba,az nem jött össze,de most felvettek a Révaiba.A Révai a jobb! :D
2015. máj. 30. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!