Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Van esélyem, hogy felvegyenek?

Van esélyem, hogy felvegyenek?

Figyelt kérdés
Egri Dobó gimnáziumban matekszakon 43 helyen vagyok és csak 16 gyereket vesznek fel. Nagyon félek hogy sehova sem vesznek fel.

2015. márc. 10. 19:27
 1/5 anonim ***** válasza:
[link] Ez iránymutatásul szolgálhat :) lent van egy ilyen: "Az intézmény középfokú telephelyeinek középfokú beiskolázási adatai az elmúlt két tanévben" erre kell kattintani, és ki fogja adni az adatokat :)
2015. márc. 10. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) csak az a baj, hogy tavaly még nem volt matek-fizika szak.
2015. márc. 10. 19:46
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen, pont ezen gondolkoztam, mikor keresgéltem, hogy hol az a matek szak XD De, mint látod a legmagasabb rangsorszám 29. volt, és az is nyekre :) Szóval ez jelent valamit.
2015. márc. 10. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
A többire magasabb volt, a legmagasabb a 43 volt :) remélem most is úgy lesz :DDD
2015. márc. 10. 19:55
 5/5 A kérdező kommentje:
nem legmagasabb hanem legalacsonyabb :D
2015. márc. 10. 19:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!