Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Sürgős! Békásmegyeri Veres...

Kataaaaaaaaa kérdése:

Sürgős! Békásmegyeri Veres Péter Gimnáziumba járók: Igaz-e az, hogy délután 4 után, otthon már nem kell foglalkozni házi feladattal?

Figyelt kérdés

- Igaz-e az, hogy délután 4 után, otthon (8 osztályos gimnázium) már nem kell foglalkozni ázi feladattal, sőt hétvégén sem? Délután megírják a házit a suliban?

-mennyire megterhelő a napi 8 óra ötödikben? -milyen a hangulat, hogy érzitek magatokat a suliban? -nyelvoktatásról mi a véleményetek: angol és német érdekel elsősorban.



2015. márc. 11. 16:53
 1/4 A kérdező kommentje:
Nagyon örülnék, ha valaki mondana véleményt - sorrendet kellene változtatni a felvételi lapon, felvennék a Veresbe is, vagy egy közepes, de nem ennyire szoros menetrendű, közeli gimibe. Köszönöm!
2015. márc. 12. 12:45
 2/4 anonim válasza:

Hát minimálisat kell vele foglalkozni, de arra vannak a délutáni órák hogy ne kelljen, de ez csak 5,6-ban van.

Szerintem nem volt megterhelő. A hangulat jó, én szeretem. És a nyelvoktatás is jó.

2015. márc. 26. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

5., 6. -ban vannak délutáni órák, akkor nem kell pluszba házit csinálni, hétvégén viszont kell tanulni.

Ötödikben a napi 8 óra nem olyan kemény, mert a délutáni órák között van furulya meg tánc. Amúgy is lazábbak a délutánok. A hangulat osztályonként különböző, erről nem lehet általánosságban beszélni. A nyelvoktatásról sem, mert nagy különbségek vannak a tanárok között. Reménykedni lehet, hogy jóhoz kerülsz. :)

2015. ápr. 7. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ mindenkinek!
2015. ápr. 23. 23:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!