Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A Kölcsey Ferenc (Budapesti)...

A Kölcsey Ferenc (Budapesti) gimnáziumban nagyon rosszak a közismereti tantárgyak (töri, matek. ) tanítása?

Figyelt kérdés
Ha nem vesznek fel az iskolába amit első helyen jelöltem, akkor a Kölcsey Gimnáziumba megyek, csak kissé félek mivel azt hallottam hogy ott a közismereti tantárgyakat rosszul tanítják, és azért valahogy jó lenne felkészülni az érettségire. Elbizonytalanodtam, lehet jobb lenne a Xantus János gimnáziumba menni a Kölcsey helyett, vagy a két suli kb egy szinten van?
2015. márc. 15. 17:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem rossz ezeknek sem az oktatása, de nyilván a nyelv a főprofil. A közismereti tárgyakból is jó eredménnyel érettségiztem ott, ahogy az ottani ismerőseim jelentős része is.
2015. márc. 15. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én nem tudom. Lehet, hogy rossz tanárt fogtam ki a nyílt napon, de nekem a történelem óra siralmasan unalmas volt, pedig a projectorral tartott órák nem szoktak azok lenni... De mondom, lehet, hogy rossz tanárhoz kerültem.

A magyar azért viszonylag erősebb :)

2015. márc. 17. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
És NE menj a Xantusba a Kölcsey helyett, akkor ha nem a közismereti tárgyakból, de nyelvből és a közösség szempontjából abszolút megéri a Kölcsey. Van egy ismerősöm, most 9.-es a Xantusban, és a Kölcseyt is megjelölte, de megbánta, mert a Xantus közössége eléggé klikkes, és gyengék a tanárok.
2015. márc. 17. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!