Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Berzsenyi Dániel Gimnázium?...

Berzsenyi Dániel Gimnázium? Vélemények?

Figyelt kérdés

Egy két tanítási nyelvű gimnáziumba járok most, de át szeretnék mennék a Berzsenyibe. Nagyon jókat olvastam róla, tényleg olyan amilyennek mondják? Jó a közösség, és sok jó program van? És mennyire nagyon az elvárások? Azt hallottam, hogy nagyon kemény suli. Minden napra rengeteg tanulni való jut, vagy lehet azért lazítani is? Nem vagyok az az éjfélig tanulós típus, de szoktam tanulni, szerintetek bírni fogom úgy a sulit? Humán szakra szeretnék menni. A latint mennyire veszik komolyan, mennyire kell azt tanulni? Ti szeretitek?

Lenne még pár kérdésem, ha valaki tudna írni privátot, azt megköszönném. :)

16/L



2015. márc. 19. 11:33
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem jó esélyem van, hogy Berzsenyis legyek, mert szinte biztos, hogy első helyre nem vesznek fel :)

Nekem nagyon tetszett az iskola, nagyjából nem is bánom, ha első helyre nem jutok be :) Én tényleg nagyon jónak láttam a közösséget, rengeteg program van. A DIÖK munkája sem semmi :)

Tagozatonként vannak táborok, 10.-ben mennek a legtöbben. Van sok cserediák program.

Én azt hallottam, nem kell minden napra tanulni. Az adott hét válogatja, hogy mikor, hány dogát írtok.

A latin szerintem hasznos, már csak a te szempontodból, szóval ha ráfekszel, akkor nem lehet gond :) Az is ugyanolyan tantárgy, mint a többi.


Remélem segítettem :)

2015. márc. 19. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi a választ. :)

Olyan válaszokra is kíváncsi lennék, aki már a Berzsenyibe jár, és vannak ott tapasztalatai. :)

2015. márc. 19. 19:46
 3/4 anonim válasza:
Nekem a tanáraim azt mondták róla, hogy erős, jó suli. Meg hogy eléggé liberális. (szabadszellemű) Szerintük van ott egy pár dolog amire én mereszteném a szemem, és furcsálnám.
2015. márc. 29. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Egyébként muszály humánosként latint tanulni második nyelvként? Vagy lehet más nyelvet is?
2019. jún. 11. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!