Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Miért csúsztam hátrébb a...

Miért csúsztam hátrébb a felvételi jegyzéken?

Figyelt kérdés
a bláthyban 85. és 96. voltam a két osztályban, most 89. és 101. vagyok. úgy tudtam, hogy csak nagyon ritka esetekben van, hogy hátrébb csúszok a felvételi jegyzéken... de ez miért van?

2015. ápr. 3. 13:24
 1/4 klopusz ***** válasza:
100%

Szia!


Az én lányom is így járt egy másik suliban, 16 hellyel csúszott vissza. Írtam a sulinak, hogy miért?

Azt válaszolták, hogy idén a sorrend-változtatáskor már arra is volt lehetőség, hogy az iskolában, ahova jelentkeztél, új tagozatokat is beírjál. Ezt sokan megtették, ettől van az esetleges hátrább sorolás.


Remélem, segítettem.

2015. ápr. 3. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Sziasztok, ettől féltem. Bíztam benne, hogy nem lehet lejjebb kerülni a felvételi jegyzéken. Így hogy döntse el valaki, van-e esélye bekerülni a választott iskolába vagy sem? :(
2015. ápr. 3. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos az utolsó pillanatban változtattak az indítható szakokon, képzéseken, ezért muszáj volt lehetőséget adni arra, hogy új szak is megjelölhető legyen, hiszen aki oda jelentkezett, ami végül nem indul, annak is kell suliba járni...


olyan ez, mint tavaly a felsőoktatásban, még pár nappal a ponthatárok kihirdetése előtt a minisztérium azt nyilatkozta, a központi ponthatár fix, aki elérte, bent van államin, aztán mégse...

2015. ápr. 3. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Persze, értem. Egyrészt kitolás azokkal a gyerekekkel, akiknek nem indítottak szakot, másrészt azokkal a gyerekekkel, akik azt gondolják, hogy az ideiglenes alapján van esélyük bekerülni a suliba. Egy káosz az egész, és felháborítónak tartom, hogy szórakoznak a gyerekekkel.
2015. ápr. 3. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!