Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Kik azok, akik biztosan...

Kik azok, akik biztosan tudják, hogy felvételt nyertek a törökbálinti Bálint Márton gimibe?

Figyelt kérdés

Ha keresztnevet írtok az elég (bár ha ennyit sem szeretnétek, akkor elég lesz egy "én" is), és azt, hogy melyik "szakra". Úgyértem, melyik kóddal jelentkeztetek?


Köszi a válaszokat!:))



2015. ápr. 23. 17:52
 1/3 anonim válasza:
En oda megyek. Gimi resz, angol nyelvi elokeszito es real
2015. máj. 10. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

#1 Köszi választ. Angol-matek-re amúgy? Mert akkor osztálytárs leszel az egyik mostani (ált. isk) osztálytársammal.


Engem végül sajnos nem vettek fel, hiába voltam külsősök közül első az ideiglenes listán, mert végül csak olyanokat vettek fel oda (angol-info, angol nyelvi 0.), akik oda jártak általánosba, vagy törökbálintiak. Tudod, "saját tanulóként megfelelt"....

2015. máj. 11. 20:48
 3/3 anonim ***** válasza:
Ja, a bálintiakat részesítik előnyben
2017. márc. 10. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!