Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A Veres Pálné szerinted jó...

A Veres Pálné szerinted jó gimnázium, tényleg versenyistálló?

Figyelt kérdés
Itt az egyik kérdésnél olvastam, hogy versenyistálló. miért?
2010. febr. 21. 18:30
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én oda jártam, szerintem jó, erős gimnázium, nem véletlen érettségiztem mindenből ötösre. Vanank rossz tanárok is, de nem túl sok, d emondjuk ilyne mindenhol van. Én szerettem oda járni, aki hajlandó tanulni is, az jól jár vele.
2010. febr. 21. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jó suli,nem kimondottan versenyistálló,nem egy Fazekas...Én a vaárosmajoriba jártam,az sem volt túl nehéz,pedig hasonló kategória mint a verespálné.
2010. febr. 21. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is odajártam, pár éve végeztem. Szerintem nem volt túlságosan nehéz, és aki akart is tanulni (mert mondjuk utána egy jobb egyetemre akart bekerüni), az elég színvonalas helyen tehette meg ezt. Emelett rengeteg kocsma van a környéken, lyukas órában sokszor kimentünk a vége felé egy sörre... jó hangulata volt az egésznek.
2010. febr. 21. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hát a Radnótit nevezném v.istállónak

(Meg a Fazékot)

2015. febr. 25. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
62%
Meg a Berzsenyi versenyistálló -
2015. febr. 25. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!