Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Felsőfokú szakképzés: web-prog...

Felsőfokú szakképzés: web-programozó. EKF vagy GDF?

Figyelt kérdés
Egyetem mellett szeretném elvégezni a web-programozó képzést, de nem tudom eldönteni,hogy melyik suliban. Hol érdemesebb megcsinálni EKF-en, vagy GDF-en? Melyik lenne hasznosabb és elfogadottabb?
2010. febr. 23. 00:44
 1/4 anonim ***** válasza:
GDF-ről nem hallottam sok jót. BME, ELTE, SZTE szerintem jobb lenne..
2010. febr. 23. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát igen, jobb lenne, de ELTÉ-n csak költségtérítéses indul. Úgy tudom BME-n nincsen, SZTE pedig messze van, és nem lenne megoldható a kettő együtt végzése.
2010. febr. 24. 10:14
 3/4 anonim válasza:

GDF-re járok, most kezdődik majd a 2. évem ezen a szakon. A tanárok jók, az oktatás minősége számomra gyengének tűnik, de nem túl könnyű maga a suli. Sajnos sok a tölteléktantárgy, aminek szinte semmi köze a tárgyhoz, de gondolom ez máshol is ígyvan.

Válaszolni a másik iskolát nem ismerve nem tudok, de én elmondtam a magam részét. :)

2010. aug. 18. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Azóta már felvettek EKF-re. Amellett döntöttem. Remélem beválik.
2010. aug. 19. 06:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!