Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mennyi az esélye, hogy egy...

Mennyi az esélye, hogy egy gyemge suliból átvesznek egy erősebbe? (Budai Ciszterci Szent Imre Gimnáziumba)

Figyelt kérdés
10.-es vagyok, a mostani sulimba azért mentem, mert ott van biológia szak, de nagyon megbántam, gyenge suli, az osztályom is borzalmas, csak pár emberrel vagyok jóban. A Szent Imrébe jár egy barátnőm meg egy ismerősöm is, az osztálytársuk lennék, ami nagyon jó lenne. Félek viszont, hogy nem vesznek át, mert ebben a suliban a 4,5-ös átlgaom lerontottam, most félévkor voltam 4 egészes. A matektanárom semmit nem tanított, felmentett matekból, a fél osztály bukik nála. Szeretnék érettségizni matekból, mert szerintem egy jó tanár elérne nálam valamit, de itt muszáj volt felmenteni, mert nála képtelen voltam kettest szerezni. (Egyetemi anyagot addot le 9.-ben úgy, hogy el se magyarázta.) Most igyekszem 4 egész fölé vinni az átlagomat, és nagyon szeretném, ha átvennének... Van esélyem?

2015. máj. 27. 14:17
 1/3 A kérdező kommentje:
*gyenge
2015. máj. 27. 14:18
 2/3 anonim ***** válasza:
Van esély, ha még mindig érdekel. Vagy nem tom, mindenki azt mondja, hogy fú de kemény és nehéz, én nem érzem olyan durvának. 4,5 még simán lehet hogy jó.
2015. okt. 11. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%

Esélye van, én is bekerültem, csak utána átalánoshoz képest elég nagy ugrás... :(

Nagyon sokat kell tanulni, de azt mondják, meg lehet szokni, úgyhogy én is ebben bízom. ;)

2015. okt. 19. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!