Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mennyi pontot kell elérni...

Mennyi pontot kell elérni ahhoz, hogy felvegyenek levelező képzésre?

Figyelt kérdés

Technikusi végzettségem van, dolgozom már pár éve, de munka mellett szeretnék elvégezni egy egyetemet. Mérnökinformatikus, államilag támogatott, levelező képzésre szeretnék jelentkezni. Megnéztem a ponthatárokat a Pannon Egyetemen, ott 86 pont van, ezt hogy kell értelmezni, nem kevés egy kicsit? Vagy ez máshogy számít?


Köszönöm



2015. jún. 7. 08:31
 1/7 A kérdező kommentje:

Itt egy link is, hogy mire gondolok:


[link]

2015. jún. 7. 08:32
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Azok mesterképzések, nem alapképzések. Alapképzésre kell jelentkezned.
2015. jún. 7. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
76%
jól mondja az első.. ahhoz hogy mesterre menj, alapképzést kell végezned. ott most azt hiszem 260 a minimum ponthatár, tehát ennél csak több lehet.
2015. jún. 7. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
72%
280 az idei minimum ponthatár, 260 tavaly volt.
2015. jún. 7. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
72%
rendben, köszi utolsó :-) mikor én jelentkeztem még csak 240 volt
2015. jún. 7. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Értem, és ott elég szokott lenni a minimum, vagy azért több kell? Költségtérítéses esetben is 280 a minimum?


Köszönöm

2015. jún. 7. 10:18
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen, a minimum a költségtérítéses képzésnél is számít. A felvi.hu-n meg tudod nézni a korábbi félévek felvételi ponthatárait, hajrá:

[link]

2015. jún. 7. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!