Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen a Madách Gimnázium?...

Milyen a Madách Gimnázium? (Budapest) Estleg Szerb Antal?

Figyelt kérdés

Ki hány ponttal került be és milyen tanuló volt?

Milyenek a tanárok és maga a társaság??

Melyik suli erősebb?

A válszokat előre is köszönöm! :)



2015. jún. 17. 13:45
 1/3 anonim válasza:
65%

Szia!

A Madách ezerszer jobb gimnázium, mint a Szerb. Madách budapesti 12. legjobb, míg a szerb csak 40 valahanyadik helyen van. Egyik suli sem veszi véresen komolyan a tanulást. Tehát a 4,00 átlagú gyerek simán bent van mindkettőben. A Madáchban a írásbeli felvételin elért pontszámokat megkétszerezik és azalapján hívják be szóbelizni a diákokat, szóval ha van 75 pontod, és egy kitüő bizonyítványod nem fognak behívni szóbelire, míg ha írsz 83 pontot és a 7. évvéges és 8. féléves átlagod 4,0, már jóeséllyel bekerültél. Viszont a szerb antalnál ugyan ezekkel az adatokkal, ha a statisztikai 2. vagy, nem fognak felvenni, míg ha az 1. akkor simán besétálsz.

A madáchban a 15 fős osztályokba 70. helyről még bekerülsz, anélkül, hogy izgulnod kéne. ( ezek ideiek alapján mondtam )


Ha még kérdésed van nyugodtan írj privátban :)

2015. jún. 19. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia. :)

A Szerb Budapest 28. legjobb sulija ( [link] ). Nem tudom, milyen a Madách, úgyhogy csak a Szerbről fogok írni - összehasonlítani pedig végképp nem tudom őket, viszont ha a rangsorolást nézzük, akkor a Madách erősebb.

Amit pozitívumként hoznék fel az elsősorban az oktatás és a tanárok, én mindkettővel meg vagyok elégedve. A tanárok jófejek és korrektek, nagy részüknek nagyon jó humora van, szóval nem unatkozunk. Aztán ott van a gyönyörű épület és a hatalmas park. A közösség nagyon jó, ezért is szeretek idejárni.

Én 82 pontot írtam és 46-ot hoztam. :)

2015. júl. 2. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is a Szerb Antalt ismerem, és csatlakozom az előttem szólóhoz. Fantasztikus suli, jó a tanári gárda, nem versenyistálló, de azért a követelmény megvan.
2015. szept. 28. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!