Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha felvettek a Szent László...

Ha felvettek a Szent László Gimnáziumba és a Károlyi Mihály Magyar-Spanyol Tannyelvű Gimnáziumba, akkor melyikbe menjek?

Figyelt kérdés

nagy spanyol-fan vagyok, viszont a Szent László erősebb, és talán jobban is tetszik.

mit tegyek?:S


2010. márc. 2. 17:26
 1/6 czibles ***** válasza:
100%
azt magyarázd már el nekem, hogy hogyan vettek fel mind a 2 helyre?
2010. márc. 2. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
hát az mind1:DD
2010. márc. 2. 18:34
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem vettek fel két helyre, egy helyre vesznek fel, arra, amelyiket elsőként jelölöd meg. Tehát itt az a kérdés, hogy melyiket írd be első helyre. Én a kéttannyelvűt választanám a nyelvtudás miatt.
2010. márc. 2. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mármint optimális esetben arra, ez kimaradt.
2010. márc. 2. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez úgy működik hogy a jelentkezési lapot sorba jeelolod meg az iskolákat. ha mindd a két helyre felvettek, automatikusan abba mész, amelyiket előrébb irtad a rangsorban. március közepén viszont lehet változtatni a rangsoron, ha meggondolnád magad. nemértem honnan tudod hogy már felvettek, mert elvileg mégcsak az ideiglenes sorrendeken dolgoznak, de mindegy ez a Te dolgod.

ha félreértettem a kérdést akkor bocsánat. Ha annyi, hogy választanod kell a két iskola között, akkor mindenféleképp a Szt Lászlót választanám a helyedben. Erős iskola, Jó iskola, jó a hirneve, es nem suttyok kerultek ki onnan. Károlyit nem ismererem.

2010. márc. 3. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
51%

:) abba mész amit legelsőnek írtál :D

hallod nekünk a tanár éveket regélt a felvételi témáról és az interneten is csomó dolog van rajta..na meg persze az adott iskola honlapján.. szal nemtudom mire volt jó ez a kérdés!?

2010. márc. 3. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!