Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen tanulóknak ajánlanátok...

Milyen tanulóknak ajánlanátok az Ady Endre Gimnáziumot? Valaki pár szót tudna mondani az iskoláról?

Figyelt kérdés
2015. júl. 1. 08:16
 1/5 anonim ***** válasza:
A budapesti vagy debreceni?
2015. júl. 1. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nyilván budapesti, ők felejtik el mindig odaírni, mert azt hiszik, hogy Budapest a világ közepe.
2015. júl. 1. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Budapesti.
2015. júl. 1. 12:18
 4/5 anonim ***** válasza:

Én oda jártam, 2 éve végeztem.

Mint minden iskolában vannak nagyon jó és khm... kevésbé jó tanárok.

Tulajdonképpen eléggé "vegyes" tanulók voltak az osztályomban, olyan közepes nehézségűnek nevezném magát a gimit. Tanulni kell, valakinek többet, valakinek kevesebbet, ezt látatlanba nem lehet megmondani, hogy neked mennyire megy nehezen.

Angolul mindenki tanul, mellé lehet választani franciát/németet/oroszt és olaszt.

(Utolsó évben jött egy nagyon tündéri, jól tanító francia tanár, az előző nyugdíjba ment). Heti 4 angol és heti 3 idegen nyelv van, ez évenként változik (pl az angol következő évben "csak" 3 óra lett egy héten, míg a választott 4)

Az angolnál azt hiszem 4 csoport van tudás szerint, minden évben szintfelmérő van emiatt, idegen nyelvnél 2 csoport van, évente szintén felmérés.

Fiúk-lányok tesin külön vannak választva, nem tudom, hogy ez mennyiben módosulhatott a kötelező napi testmozgás miatt.

Matekból is szét vannak szedve az évfolyamok (nálunk a B és C osztály volt összevonva és szétosztva egy felmérő alapján), szintén 4 vagy 5 csoportba, kb 15 fő/csoport.


Igazából nem tudom mit szeretnél hallani :)

2015. júl. 1. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat! :) Nekem 4 egész fölött van az átlagom szóval akkor megpróbálok egy nehezebb sulit... Ha ez tényleg ilyen közepes erősségű iskola
2015. júl. 1. 16:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!