Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi a véleményetek a Modell...

Mi a véleményetek a Modell Divatiskoláról? Azért kérdezem mert jövőre oda szeretnék jelentkezni és tapasztalatok érdekelnének.

Figyelt kérdés
hányas átlaggal lehet bekerülni oda?, milyen a diákközösség?, milyen a felvételi?, a válaszokat előre is köszönöm ^3^

2015. júl. 15. 12:24
 1/4 A kérdező kommentje:
Azon belül Divat és Stílustervező szakra szeretnék járni ^^
2015. júl. 15. 12:28
 2/4 anonim válasza:
Most őszinte leszek veled és szeretném az igazságot leírni, én 4 évig odajártam és egy kínszenvedés volt. Nekem viszonylag jó az átlagom(4-es) ezért is simán fölvettek ,kb. 25 fős osztályból 3-4 ember volt akinek nem 2-es volt az átlaga, egyszóval bárkit felvesznek, az iskola átlaga nagyon gyenge ,de ilyen közegben elég nehéz is tanulni is,mert állandóan fegyelmezetlenség van. Viszont a tanárokról nekem pozitív a képem, sokakkal nagyon jóba lettem és sokat beszélgetünk még a tanóra helyett is , szerintem jó fejek, habár egy pár kivétel van,de nem hiszem ,hogy érintene téged. Én most érettségiztem és nem mennék vissza semmiért ,mert sok volt. Mint előzőleg írtam már tényleg nem a tanulmányi eredményt nézik, de a művészeti szakokon számít a rajztudás meg a művészeti érzék ,én erről nem igazán tudok nyilatkozni ,mert nem ilyen szakra jártam egy osztálytársam oda akart menni , de nem vették föl ,neki olyan volt a felvételi ,hogy ott helybe kellett rajzolni. Diákközösség? hát ilyen nagyon nem létezik , mondjuk nem csoda amilyen emberek járnak ide.Meg arra számíts ,hogy kb. 2 hónap mire elkészítik az órarendet ebben a suliban minden rém lassan megy. Viszont ha mindezen túl teszed magad szerintem a szakmai képzés az elég jó.
2015. júl. 22. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 BulmaSwan válasza:
Én is idén érettségiztem ott. Nem egy kifejezetten erős iskola, de én szeretem. Ez évben beindult az, hogy kicsit szűrik az embereket ilyen elbeszélgetéses résszel is, a rajzfelvételin kívül. Úgyhogy (elvileg) már nem vesznek fel mindenkit. Tanárok közül ki kell fogni a jókat, mint bárhol. A szakmákat jól megtanítják. Szerintem egy közepes átlag elég. Diákközösség az nincs nagyon és a szervezés sem létezik, mint olyan, de ezek ellenére szerintem szerethető iskola. 9-10-ik végére kibukik/elmegy az aki nem normális.
2015. aug. 27. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

szakmai részre mennek rá, így az elméleti oktatás inkább közepes, a szakmaik viszont jók.

minimum 3-as átlaggal javaslom

felvételi 1 kreativitást felmérő feladat és egy szóbeli beszélgetés

2016. jan. 20. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!