Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mennyire nehéz a debreceni...

Mennyire nehéz a debreceni orvosi egyetem? Mik szükségesek a bekerüléshez?

Figyelt kérdés

2015. júl. 22. 21:40
 1/5 anonim ***** válasza:
93%
2015. júl. 22. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
45%

Engem idén oda vettek fel. Orvosok elmondása szerint a legnehezebb Magyarországon. Sok a külföldi is. Tanulni kell, ez tuti.

Egyébként 2 emelt szint kötelező hozzá: biológia és kémia/fizika.

2015. júl. 24. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem tavaly gólyatáborban mondta a csoportvezetőm, aki most végzett már, hogy az elején, 7 napból 8-at kellene tanulni, hogy lépést tudj tartani. :D Nem tudom mennyire igaz, ez függ attól, hogy mennyire tudsz jól tanulni.

Szobatársam egész szorgalmi időszakban nézte a h*lye sorozatait, amikor volt egy-kté zh-juk arra tanult 1 hétig és annyi. Másik szobatársam az első 2 hetet leszámítva, éjfélekig tanult, soha egy napot nem hagyott ki, mindig bent volt hétvégén is, viszont nem sok órája volt (ő másodéves volt).


Egyébként szerintem ez mindenhol nagyon nehéz lehet, Pesten lehet annyival rosszabb, hogy többet vesznek fel, és nagy a szórás. (Ezt egy ismerősöm is mondta.)


Mindenesetre nekem ennyi a "tapasztalatom", én nem vagyok orvosis.

2015. júl. 27. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Elvileg ott a legjobb a gyakorlati oktatás, idén én oda készülök. Azt nem tudom mennyire lesz nehéz (tuti nem lesz egy sétagalopp), de a bejutáshoz is kell némi sütnivaló és szorgalom. 453 pontom lett, ponthatár 409 szóval eléggé csont nélkül, de ehhez azért tanultam elég rendesen. :)
2015. júl. 27. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem minden a pont csak szólok ;)

Nekem 430 pontom lett és egy 376 ponthatáros szakra kerültem be, nagyon sokat kellett tanulnom az első évben... és még ígyis hátrányban voltam azokkal szemben, akiknek 377 pontjuk volt pl.

2015. júl. 31. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!