Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Gyengébb gimnáziumokat tudtok...

Gyengébb gimnáziumokat tudtok mondani Budapesten? SÜRGŐS! Lehetőleg a belvárosban. Lentebb írom a részleteket.

Figyelt kérdés
Azért szeretnék gyengébb gimnáziumba menni, mivel nincsenek meg az alapjaim ahhoz hogy felvegyenek egy erősbe. Vidéken jártam ki az általánost, ott épphogy megtanítottak az alap dolgokra. Utána zeneművészeti szakközépbe jártam ahol szintén semmit se kellett tanulni, csak a zenére kellett koncentrálni. Idő közben viszont rájöttem hogy a zene nem teljesen nekem való, olyan szakot sem találtam ami szimpatikus lenne, ezért OLYAN GIMNÁZIUMBA SZERETNÉK JÁRNI, AHOL ADNAK EGY ÉRETTSÉGIT ÉS NEM VÁRJÁK EL TŐLEM HOGY ÉJT NAPPALLÁ TÉVE TANULJAK. A továbbtanulást nem tervezem. Emellett járnék majd nyelviskolába, ezért is fontos lenne hogy ebbe tudjak időt fektetni és nem a baszottsok háziba..tehát legyen időm emellett máshova járni. Jó közösségnek is örülnék, nem túl szigorú tanárokkal. Előre is köszönöm a válaszokat. Az átlagom 3,5 körül mozog.

#Budapest #iskola #gimnázium #gyengébb gimnázium #laza gimnázium
2015. júl. 29. 12:51
 1/9 anonim ***** válasza:
Árpád, Óbudai, Széchenyi
2015. júl. 29. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
köszönöm, megnézem őket:)
2015. júl. 29. 13:44
 3/9 anonim ***** válasza:
Leövey, Rákóczi, Teleki, Színyei, Vörösmarty
2015. júl. 29. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
EKG
2015. júl. 30. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Az EKG az a Budapesti Egyetemi Katolikus Gimnázium és Kollégium? Ott valoban van amugy kollegium?
2015. júl. 31. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen az! És tényleg van kolesz...

De az tényleg nagyon alja iskola!

2015. júl. 31. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit kifejted? Most gondolkodom azon hogy atjelentkezem. Priviben is irhatsz. Nagyon megkoszonnem!
2015. júl. 31. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Jártam katolikus iskolába nekem maga volt a pokol..szóval soha többet:S de egyébként köszönöm a válaszokat:) ha minden igaz a széchenyit választom.
2015. aug. 9. 18:00
 9/9 anonim ***** válasza:

Majd megírnád, hogy milyen a Széchenyi? Vagy hova mentél? Akár privátban is ;)

Köszönöm, hálás lennék :)

(Most vagyok 8-os, keresgélek)

2015. dec. 6. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!