Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Gazdalkodasi menedzsment vagy...

Gazdalkodasi menedzsment vagy kereskedelem es marketing szakra erdemesebb jelentkezni, melyikkel fogok tobbet erni? (sos)

Figyelt kérdés
Rengeteget olvastam mar, de minden 2012otol korabbi anyag volt amivel nem sokat erek. Kerem, valaki vilagositson fel ! (Bgf, potfelveteli, onkoltseg)

#Ker mark
2015. júl. 29. 13:59
 1/7 anonim ***** válasza:
75%
gazdmen
2015. júl. 29. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

ugyanez a dilemma nálam is, annyi, hogy még a HR is szóba jöhet. valamint nemcsak a BGF, hanem SZIE vagy BCE vagy Károli is.


habár én vagy a HR, vagy a gazdmen felé hajlok. te? merre tartasz? :D privi?

2015. júl. 29. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
50%
gazdmen
2015. júl. 29. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Sokat segitettetek, koszi!
2015. júl. 29. 14:19
 5/7 A kérdező kommentje:
Irtam privit, remelem megkaptad😊
2015. júl. 29. 14:20
 6/7 TamásTóth ***** válasza:
gazdmen, ez nem is kérdés. A ker/mark közelít a büfészakhóz, a gazdmen pedig inkább a komolyabb gazdasági szakokhoz közelít (mint pl pénzügy/számvitel, alkalmazott közg.)
2015. júl. 29. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

gondolom már mindegy, de gazdmen

gazdmennel ugyanúgy tudsz pályázni ker.mark.-os munkákra, fordítva ez már nem igaz

2015. okt. 22. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!