Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A budapesti Madáchban, Veres...

A budapesti Madáchban, Veres Pálnéban vagy a Szent László gimnáziumban a legjobb a nyelvoktatás? (főleg a német), illetve a 3iskola közül melyik a legjobb?

Figyelt kérdés
melyik iskolában milyen a közösség? milyenek a a délutáni programok? a sulin kívüli programok? és melyikbe éri meg a legjobban menni, ha nyelvi osztályba szeretnék menni, egy oylan iskolába ahol nagyon jó a közösség, kell tanulni, de nem annyit, hogy egész nap alatt csak a könyv felett kelljen gubbasztanod és ahol jók a tanításon kívüli sport és egyéb foglalkozások

2015. júl. 31. 11:49
 1/8 A kérdező kommentje:
vagy esetleg a SZLG-ben a tömmegkomm.-os osztály:)
2015. júl. 31. 12:09
 2/8 anonim válasza:
Lászlóban van németes tagozat,ott nyilván más szinten tanulják a nyelvet,mint a tömkomos osztályban, de persze ott is van rá lehetőséged,és ott is ugyan olyan jól tanítják.A közösség nagyonnagyon jó,és sok iskolai program is van az évek során..sporolásra is bőven van lehetőség
2015. aug. 1. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szia! Én jövő hónapban kezdek tanulni a Szent Lászlóban. Sokan mondják, hogy nagyon jó hely, azokból a szempontokból, amire kíváncsi vagy.

A Veres Pálnéról annyit tudok, hogy ismerőseim, akik oda járnak, vagy jártak, nem szeretik.

2015. aug. 1. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Eddig a Veres Pálnéról csak jót hallottam és tapasztaltam, az egész iskola rendszere és felfogása nagyon szimpatikus, -megfelelőképp lazák is, de azért tanulni is kell-ezért döntöttem úgy,hogy VPG-s leszek. Felvettek más erősebbnek állított gimnáziumokba is, de végül úgy döntöttem, hogy élvezni is szeretném a gimit, nem végigtanulni szigorúan. A VPG-s ismerőseim közül is mindenki szeret oda járni. Rengeteg délutáni szakkör van, a gólyanapunkon pedig megbeszéltük, hogy minden szerda délután csinálunk majd valami közös programot. Szóval a Veres Pálnét csak ajánlani tudom:). (egyébként a Madáchról is jókat hallani)
2015. aug. 3. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Szia!A nyelvoktatás szempontjából a Madáchot javaslom, a Veres Pálnét pedig országos 7. legjobb gimnázium, szóval elég erős! ;)
2015. szept. 2. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Szia :)

Én idén kezdtem a Madáchban járok, és fantasztikus a légkör, mindenki közvetlen mindenkivel, és nagyon aranyosak, a tanárok is jófejek. Előkészítőre a VPG-be jártam, az is nagyon szép, impozáns épületű, erős suli. Nyelvekből, és művészetből a Madách az erősebb, töriből, kémiából, reál tárgyakból inkább a VPG.

2015. szept. 4. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A felsoroltak közül a Madáchban a legjobb a nyelvoktatás (német is).

A Karinthy német kéttanos tagozatára nem gondoltál? Annál jobb nincs az országban (német nyelvoktatás terén). Más szempontból is nagyon jó. Klassz az osztályközösség, az osztály és iskolai programok. Kell tanulni, de azért marad időd iskolán kívüli programokra is. Nagyon szeretek ide járni.

2015. szept. 8. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A VPG pont nekd valo;) nyekes vagyok első évem...nincs sok házi de azért valamennyit tanulni is kell...kevés óra van(heti egyszer 5 kétszer 6 és egyszer 7)a közösség...a legjobb <3 olyan barátokra tehetsz szert mint meg soha...délutáni programból sok van lehet választani( röpi, kosár, rajz-szakkor, palotás(ez csak a 9.eseknek)tollas, gallilei(mat. fiz. szakkor)stb) csak ajánlani tudom neked ezt az iskolát imádom <3
2015. okt. 21. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!