Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A Bólyai János gimnáziumba...

Gerbera szirmocska kérdése:

A Bólyai János gimnáziumba (Kecskemét) aki bejutott az hányas átlaggal és milyen pontszámmal jutott be? Van így esélyem bejutni? (többi lent)

Figyelt kérdés
Gimnáziumból menneék át ebbe a suliba ezért jól elrontottam a 7. évvégimet(4-s átlag) de a 8.-omat 5-ös átlagúra igyekszem megcsinálni milyen jónak kellene lennie a felvételimnek hogy legyen esélyem bejutni? Minden választ köszönök szépen.

2015. aug. 3. 14:30
 1/4 anonim válasza:

Szia!

én most leszek 9.-es, az angol szakra vettek föl, kb 4.9-es átlaggal, és 91 ponttal. :) De ennél sokkal-sokkal rosszabbak is voltak, tehát ismerek olyat is, akit kevés ponttal vettek föl, de nem csak ezen múlik ugye... Ha 8.-ra meglesz az ötös, nem rontod el annyira a felvételit, és ha a szóbeli jól sikerül, akkor simán van esélyed bejutni!!! :) remélem segítettem

2015. aug. 12. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 csajszíiíi válasza:
Szia! :-) Igaz én nem ide megyek, mert amelyik sulit elsőnek jelöltem, oda felvettek, de a Bolyai volt a második, és az ideiglenes rangsorban 8. voltam, tehát bekerültem volna. Matek-info tagozatra jelentkeztem, 5-ös átlaggal, a magyar felvételim 46, matek 37 pont lett. :-) De szerintem ez nem nagyon számít, hogy a mostani gólyák hány ponttal kerültek be, hiszen amikor te felvételizel nem az előző évben felvett diákok pontjai alapján vesznek fel, hanem az alapján, hogy az aktuális jelentkezőknek milyenek a jegyeik/felvételi pontjaik. És ez az összpont lehet alacsonyabb, ill. magasabb is lenni az előző évekhez képest. Ergo a többi jelentkezőn is sok múlik.
2015. aug. 15. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Hogyha bővebb választ akarsz nyugodtan írj:D
2015. aug. 17. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a valaszokat sokat segitettetek :3
2015. aug. 23. 12:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!