Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mik kellenek 9. -be? Angol...

Mik kellenek 9. -be? Angol előkészítőre megyek.

Figyelt kérdés
5 évig fog tartani és fogalmam sincs mi kell a sulikezdéshez. Most kellene mindent megvenni mert 20.-tól megyünk nyaralni és pont évnyitóra érünk haza. Tudnátok segíteni?

2015. aug. 10. 14:46
 1/3 anonim ***** válasza:

szia, én annó nulladikas voltam szintén

van ahol megmondják milyen füzetet kérnek, ezek az első órákon derülnek ki, ráérsz akár első héten is megvenni, nem kell vele sietned :) addig meg felírod a fontos dolgokat egy külön füzetbe


egyébként én a nyelvórákra szótárfüzetet és vonalas füzetet használtam, akkor még nem spirált hanem simát és A/4eset

matekra négyzetrácsos ugye

magyarra is sima vonalas nagy

őőőőő.... nem tudom milyen tantárgyak voltak még akkor, de többségében azokra is vonalasat használtam


de ne aggódj, szerintem ráérsz még :)

2015. aug. 10. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
47%
Ha megírod, melyik suliba mentél, akkor lehet, hogy tantárgyanként el tudom mondani, mi kell :)
2015. aug. 10. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Füzetekre szükséged lesz az biztos. Célszerű az A4-es vagy spirál füzet. Nálunk a tanárok nem kattogtak azon, hogy milyen legyen a füzet (persze matekra nem vonalas kell, de ez logikus), leginkább a természettárgyaknál mindegy, amelyikbe nekünk kényelmesebb, jobb írni olyat vihettünk. Persze lehet hogy lesz 1-2 tanár aki megmondja, hogy milyen füzet kell. Mivel előkészítőbe mész a természettárgyak kiesnek, szóval azzal nem is kell foglalkoznod. Angolra legyen szótárfüzeted. Matekra vonalzó, körző, szögmérő, számológép ( megéri többet fizetni egy minőségiért mert az nagyon sokáig jó, a Casiot ajánlom). Szükséged lesz még tesi cuccra, de az lehet hogy egyen, de azt már biztos tudod. Tolltartó, íróeszköz és szerintem ennyi. Ha esetleg lesz rajzod, ott a tanár úgyis megmondja mi kell.
2015. aug. 13. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!