Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi a véleményetek a Budapest...

Mi a véleményetek a Budapest Fasori Gimnáziumról?

Figyelt kérdés

Ki hallott már róla, vagy tud róla vmit? Érdemes oda menni ?

Köszi a válaszokat! :)


2010. márc. 8. 19:52
 1/4 anonim ***** válasza:
55%

Oda járt bátyám meg egy volt osztálytársam.

Kezdődik ugye a misével, ami reggel 7kor (heti 1 talán). Az osztályok megeggyeznek, hogy ki megy be falazni. Így kb 2-3 hetente kell csak számolni vele. Bátyám utálta is rendesen.

A lány vallásos volt eléggé, de a végére már pia, cigi, bulik, pasik. Elég nagy pálfordulatot vett 1 év alatt abban a suliban.

Nagyjából ha nem vagy vallásos szopsz a misével, ha az vagy, akkor meg nem épp a helyes út felé visz a suli. (még drogdealer is van állítólag) Tanulmányi szempontból egy átlagos gimi. Nem atomfizikusok járnak oda, de ha tanulsz rendesen, akkor felvesznek valami normális fősulira/egyetemre onnan.

2010. márc. 9. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
35%
Igen, egyetértek az előző hozzászólóval. Eléggé csökkent a gimnázium színvonala, pedig az 1900-as évek elején a világ legerősebb gimije volt.
2010. márc. 12. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Átlagos
2013. márc. 9. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%

Szia.

Nos én odajárok elég régóta..a hírneve tényleg már nem akkora, mint régebben.

Igen nem egy túl erős gimnázium, de ha vki tényleg akar azt fel tudják venni egyetemre!

9.-től három osztály indul egy nyelvi egy sima és egy természeti. A természeti elég jó, a diákok is és a tanárok is.

Összeségében jó suli, én szerintem..

Ha érdekel vmi ezzel kapcsolatban, akkor priv-ben szívesen válaszolok

2013. nov. 30. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!