Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Idén ki fog 9. -be menni a...

Slussziusz kérdése:

Idén ki fog 9. -be menni a gödöllői Török Ignác Gimnáziumba angol előkészítős szakra?

Figyelt kérdés
Én is oda fogok menni, csak azért kérdem, hátha a leendő osztálytársak közül valaki visszaír. :D

2015. aug. 12. 17:31
 1/2 olivabogyó válasza:

fuss amíg tudsz gyermekem, végzős vagyok azon a tagozaton a törökben


nagyon durva, nagyon kemény, nagyon meg fogtok izzadni, viszont az érettségin jobb esélyeitek vannak

2016. febr. 29. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi, de nekem nagyon tetszik. Most már egyáltalán nem értem miért riogatott a legtöbb ember ettől a sulitól. Bár ez még csak az első év volt, de felőlem lehet keményebb az elkövetkezendő négy is. Ami miatt biztos megéri, az az angol, és már ebben az évben rengeteget fejlődtem, és még van négy. Még ha keményebb is lenne, de az éretsségin jobb esélyeim vannak, akkor annál inkább megéri, hiszen ezért járok ide, nem? Mindenhol tanulni kell, és ha már kell akkor azt egy ilyen helyen érdemes. Én itt szerettem meg tanulni, annak ellenére, hogy nem lettem kitűnő.

Persze ez egy szubjektív vélemény, és attól függetlenül amit írtam senki ne higyje azt, hogy nem kell tanulni.

2016. júl. 25. 17:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!