Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Csak a 7. évvégi és a 8....

Csak a 7. évvégi és a 8. félévi jegy számít a gimnáziumban?

Figyelt kérdés

Ha igen, akkor még lenne esélyem a Bolyaiba (Kecskemét), ha a 7. évvégi átlagom 4,5 körül van? Most megyek nyolcadikba, Nagyon bele kell húznom, ha nagyon oda akarok menni?

Bocsi a sok kérdésért, de Kecskeméten viszonylag az a legjobb Gimi és nagyon be szeretnék oda jutni :[ :3



#átlag #bejutás #Bolyai János Gimnázium #7. évvégi #8. félévi
2015. aug. 19. 12:21
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Igen. Ezek a jegyek szamitanak. Hat mit mondjak... ha elrontod a felvetelit, akkor mindent buktál. En is igy jartam. Jo atlag es a 100 pontbol lett 64. Csak oda vettek fel amit legutoljara jeloltem meg.

Mar most elkezdheted kinyomtatni az elmult 15 evben megirt felveteliket. Azokat csinalgasd meg. Sulikba vannak erre elokeszitok. Hasznald ki!

Sok sikert.

2015. aug. 19. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
hogy érted, hogy felvételiket? Dolgozatok, témazárók? :)
2015. aug. 19. 13:06
 3/14 anonim ***** válasza:
67%
Ekkora cirkuszt amit itt néhányan levágnak egy-egy szaros középiskola miatt....Tudatosítani kellene az emberekben, hogy a középiskolájuk semmiféle hatással nincsen sem a karrierjükre, sem a továbbtanulási lehetőségeikre.
2015. aug. 19. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Minden évben írnak felvételiket középiskolákba, fent vannak neten megoldásokkal. Azokat nézegesd, meg szoktak lenni előkészítők is.
2015. aug. 19. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
de én nem azért megyek gimibe szakiskola helyett, hogy jobb legyen a munkám, (azért is) hanem mert gimiben jobban tanítanak (ez tény), és szeretnék művelődni. Meg gimibe többnyire olyan emberek jutnak, akiknek van egy kis sütnivalója, és a közösség is reméljük jobb a bolyaiban.
2015. aug. 19. 16:18
 6/14 A kérdező kommentje:

4/5 köszi

:)

2015. aug. 19. 16:51
 7/14 anonim ***** válasza:

Elso vagyok

Igen. A neten fent vannak. Azokat gyakorold. Es amugy meg nagyon is szamit hogy hova kerulsz!hogy irnal meg egy jo erettsegit ha 4 evig ossze vagy zarva retardaltakkal akik nem hagynak figyelni az oran? Nem viccelek.

2015. aug. 20. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Ja nem dolgzatokat hanem a felveteliket. Fent van mind a neten.
2015. aug. 20. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! :)
2015. aug. 20. 11:48
 10/14 anonim válasza:
Kicsit későn írok de én is a Bolyaiba szeretnék menni és nagyon félek hogy nem jutok be. Most 8.-os vagyok, gondolom te is. De akkor egy évfolyamba járnánk.. :) te melyik osztalyba szeretnel tanulni?
2015. szept. 29. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!