Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Kell fizetni a Budapesten...

Kell fizetni a Budapesten lévő Facultas Humán Gimnáziumban?!

Figyelt kérdés
Az iskola mindenhol "Alapítványi Magángimnáziumként" van feltüntetve. Akkor hogyan lehetséges az, hogy nincs tandíj?! Válaszotok előre is köszönöm!

2015. aug. 20. 09:56
 1/6 anonim válasza:
100%
Szia!Én is a Facultasba járok,tavaly jöttem át egy másik suliból. Tényleg nem kell fizetni tandíjat. Nekünk olyasmit mondtak az átvételkor,hogy bár alapítványi,de kapnak támogatást az önkormányzattól. Amugy jó suli én nem bántam meg hogy átjelentkeztem!!!
2015. aug. 21. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, így már értem. Egyébként Én is úgy jelentkeztem át másik suliból. Hanyadikba jársz, ha szabad kérdeznem?
2015. aug. 22. 17:12
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is átjelentkező vagyok,de nekem mondták,hogy 7500ftot kell majd vmire fizetni,nem tudjátok mire?:)Szeptembertől fogok oda járni,és kb egy hete voltunk bent:)
2015. aug. 24. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nekem nem mondtak ilyet, de most hogy írtad, utána érdeklődöm! Te hanyadikba mész, ha megkérdezhetem?! :)
2015. aug. 26. 21:10
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg az ilyen átvételi díj,utána kérdezgettem,de nem tudom a pontosat:) 11.osztályba megyek:)
2015. aug. 26. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Én is 11. osztályba megyek!! De Nekem nem mondtak semmit ilyen átvételi díjról.
2015. aug. 28. 00:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!