Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Békéscsabai Andrássy Gyula...

Békéscsabai Andrássy Gyula gimnázium GT?

Figyelt kérdés
Mit csinálnak ott a gólyák? Úgy hallottam, hogy, amit veszek fel ruhát, azt utána dobhatom ki. Ez igaz? Miért, mi fog ott történni vele? (aki volt/most andrássys vagy az lécci írjon priviben)

2015. aug. 21. 16:39
 1/2 anonim válasza:
Amikor én voltam akkor ilyen volt: Hajnalban ébresztő, futás körbe-körbe és hangosbemondóba: Na mii vaaan nem lehet büdös szájjal futni reggel ?? Gyerünk-gyerünk.... Érdekelne idén milyen volt...
2015. okt. 12. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Iden nagyon jo volt szerintem, napkozben csapatos feladatok voltak, folyamatosan spriccoltak minket vizzel. Minden csapatnak ossze kellett allitani egy musort, amit aztan este eloadtunk. Ezutan johettek az esti szivatasok, amik picit durvabbak voltak mint napkozben, de mindenki elvezte. Aztan 10-kor bezartak a kollegium kapuit, mi egesz este fent voltunk es beszelgettunk.:D A masodik napon nem tortent tul sok minden, ott mindenki mehetett amerre akart
2015. dec. 23. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!