Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Lemaradok valamiről ha pótfelv...

Lemaradok valamiről ha pótfelvételin vettek fel?

Figyelt kérdés
Mások már hetek óra a Neptunról kérdezgetnek, meg órafelvételről, hogy 'nehogy elkapkodják a jó helyeket'... Szóval akkor akit pótfelvételin vesznek fel, annak maradnak az olyan tanárok akiknek rossz hírük és ott ülhetnek estig mert 'elvitték a jobb helyeket' vagy mégsem maradnak le semmi fontosról?

2015. aug. 26. 19:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát, ez iskolától, szaktól függ. Tök jó, hogy így felvettek, ha most nem is a legnépszerűbb tanárokhoz került, következő félévekben majd egyenlő eséllyel jelentkezel.
2015. aug. 27. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, én inkább attól félek, hogy az egész napom elmegy az iskolával mert nem tudom úgy rendezni az óráimat ahogy a legelőnyösebb. De mondjuk még nem ástam bele magam túlzottan az egyetemi rendszerbe.
2015. aug. 27. 18:19
 3/5 A kérdező kommentje:
Amúgy az számít ilyenkor, hogy hány embert vesznek fel? Mert több 100 diákot gondolom nem ugyanaz a tanár tanít, de ahova én megyek ott csak 25 ember lesz.
2015. aug. 27. 18:20
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekünk az első félévben a TO vette fel a tárgyakat, szar is az orarend. :)

A gólyatáborról lehet lemaradtál.

2015. aug. 28. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A második kérdésedre sajnos nehéz válaszolni, tényles iskolától, szaktól, kartól függ. Mi az egyik főiskolán 70-en voltunk, de szemináriumokon csak kb 20-an, a másik főiskolán meg csak 12-en. De ismerősöm jogot tanul, több száz fős előadótermek is vannak, és ott bizony egy oktató van azon az előadáson.
2015. aug. 28. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!