Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi a velemenyetek ezekrol az...

Bliss780 kérdése:

Mi a velemenyetek ezekrol az iskolakrol?

Figyelt kérdés

Kodaly Zoltan Enek-zenei Altalanos Iskola, Gimnazium es Zenei Alapfoku Muveszeti Iskola

Babits Mihaly Gimnazium

Szent Laszlo Gimnazium

Corvin Matyas Gimnazium es Szakkozepiskola


Nos, tobb kerdesem is lenne...


A fenti iskolak kozul melyiket valasszam elsonek?


Mindenkeppen emelt nyelvire (vagy zenei iskolaba) szeretnek menni es angolt, illetve japant szeretnek tanulni. Velemenyeket kernek a fenti iskolakrol es meg tudni szeretnem, hogy milyen az oktatas, iskola, tanarok, japan/angol oktatas, kozosseg, iskolai programok es mik a kovetelmenyek, legkevesebb milyen atlag szukseges, es esetleg van-e esely japan osztondijra valamelyik budapesi iskolaban. (akar a fentieken kivuli iskolaban)


A valaszokat elore is koszonom. ^^



2015. szept. 12. 15:00
 1/5 anonim válasza:
Ha angolt és japánt szeretnél tanulni, akkor erősen ajánlom neked a Babitsot! Énekkar is van, ahol bizonyosan nagyon sok szeretettel várnának téged, ha otthon vagy a zenében:) A nyelvi oktatás nagyon jó, elképesztően jó a diákélet, szeretik a közösségi embereket. Rengetek program van a táboroktól kezdve a szakkörig. Szerintem azért egy 4,5 átlag nem árt, akkor már elég sanszos, hogy bekerülsz, de természetesen nem csak ez számít, a szóbeli meg írásbeli is sokat dobhat hozzá. Csak ezzel kapcsolatban tudtam, segíteni, a többiről nem tudok sokat, de remélem azért valamilyen mennyiségben kielégítő volt a válaszom ^^ és sok sikert a továbbiakban!
2015. okt. 3. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/kozoktatas-tanfolyamok__magyar.. az első valaszt én irtam a Babitsrol😊

Az énekkar nagyon jo, komolyan veszik


A Japan osztály ugy van összeállítva, hogy egy osztályban a matek-magyar-japán 12-12 fővel. Ok a C-sek 😊

A japán tanar nem tud Magyarul, ezert angolul magyaráz igy vicces kicsit😂

2015. okt. 15. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia! A Kodálynak az általános iskolai részét ismerem szülőként, de mivel a tanárok között felsőben és gimiben nyilván van átfedés, és az igazgatónő is ugyanaz, leírom, mit gondolok.

Messziről kerüld el ezt az iskolát! Nyilván középiskolásként már jobban fel vagy vértezve, mint a kisebbek, de az a helyzet, az igazgatónő (az arcára ragadt mosolynak ellentmondva) és a tanárok többsége is igazi gyerekgyűlölő, vagy legalábbis olyan fásult, hogy döbbenet. Az igazgatóságnak semmi sem számít, csak a kórusok fellépése, az év végi fellépésnek – ahol bemutathatják, mennyire jól be tudák idomítani szerencsétlen gyerekeket – vetnek alá mindent.

2015. okt. 26. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Utolsó...:)

Oda járok gimibe (altalanos ota) es nem tudom ,hogy miert kell igy irni ,persze ez egy mas velemeny...

Az igazgatoval kb semmi baj sincs ,a tanarok meg minden iskolaban kulonbozoek...valamelyik jo az egyik gyereknek ,valamelyik a masiknak..

Osszesegeben jo a suli...en mar megszoktam a korussal jaro "nehezsegeket" ,de tudom h az uj gyerekeknek nehez megszokni,,,de bele lehet razodni

Nem az a nagyon nagyon huuha iskola...normalis

2015. okt. 27. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

(a 4. válaszolónak válaszolok)

Igen, a véleményemet írtam csak le, és azt is hozzátettem, hogy csak általános iskolai tapasztalataim vannak. És sajnos nem csak én gondolom így, hiszen fél osztályok mennek el alsóból, illetve elég sokan menekülnek felsőből is.

Igazad lehet, el tudom képzelni, hogy vannak olyan tanárok, akik a gimisekkel már jól együtt tudnak működni, csak a kicsiket utálják.

2015. nov. 24. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!