Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Kölcsey, Szerb Antal, Balassi...

Kölcsey, Szerb Antal, Balassi Bálint, Németh László, XX. Kerületi Kossuth Lajos vagy Teleki Blanka gimnázium?

Figyelt kérdés
Most a Könyves Kálmánba járok de jövőre(9.-es leszek akkor) másik gimibe szeretnék járni(osztalykozosseget nem szivlelem:D).Ezek közül az iskolák közül melyiket tudnátok ajánlani ami hasonló a könyves kálmánhoz?kis leîrást is a sulikhoz:) am 4,5 az átlagom itt,és îgy melyik gimibe vennének fel?vagy ezeken kívűl tudtok valamit még ajánlani?(könyvesnél ne nehezebb sulikat!)

2015. okt. 6. 16:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Amiket felírtál, tökéletesek :) Szerintem valamennyibe felvennének. Esetleg a Berzsenyit tudnám még ajánlani, ha egy kicsit jobb központit írsz :)
2015. okt. 6. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
65%

Nehogy a Németh László-ba menj!

Nincs ott egy értelmes tanár sem és az egész nagyon régimódi, konzervatív, még a magyar oktatási rendszernél is jobban...

2015. okt. 19. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerb Antal. Ezek közül talán ez a legelittebb, legmagasabb színvonalú és elég jó légkör is.
2015. okt. 22. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
18%
En a szerb antalt es a teleki blankat ajanlom... a balassyba ha ram hallgatsz nem mesz mert borzaszto
2016. febr. 22. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Gondolom már későn válaszolok, de a Balassit (mert a Balassi 'i'-vel van, nem 'y'-nal) tudom ajánlani, mert a legtöbb osztályban jó az osztályközösség a tanárok is rendesek, odafigyelnek a gyerekekre. A Szerb Antalról is jókat szoktam hallani, de belső infókkal nem tudok szolgálni:)
2017. jan. 24. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!