Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Miért nem kell tanulni kilence...

Miért nem kell tanulni kilencedikben?

Figyelt kérdés
Most kezdtem a kilencediket egy olyan közepesen erős gimiben és szinte, semmi újat nem tanultam és olyan mintha nagyon lassan haladnánk, vagy ez mindenhol így van, hogy gimiben kevesebbet tanulnak, mint általánosban?

2015. okt. 19. 17:47
 1/2 anonim ***** válasza:
A tanév elején csak ismétlések vannak, hogy az egész osztályt egy szintre hozzák. Lesz ez még nehezebb is.
2015. okt. 19. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ez attól függ, hogy milyen színvonalú iskolába jártál előtte.

Én is kilencedikes vagyok. 4 évig tanultam angolul, és 8 évig németül, és nagyon meglepődtem, amikor közölték velem, hogy mivel én és az osztályom "németesek" vagyunk, így az angolt elölről kezdjük. Eleinte nem örültem, mert azt éreztem, hogy fölöslegesen fektettem egy csomó időt és energiát az angolba 4 évig, ha most mindent kezdhetek elölről. Egyébként így utólag már belenyugodtam, végül is nem árt az ismétlés.

Én is egy közepesen erős gimnáziumba járok, nekem megmondták még a régi tanáraim előre, hogy kilencedikben nagyrészt csak ismételünk, szóval én is úgy vagyok, mint Te, hogy nem sok újat hallok az órákon.

Szerintem ez normális.

2015. okt. 19. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!