Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Debreceni ADY-sok! Milyen az...

Debreceni ADY-sok! Milyen az iskola? Érdemes e a dráma tagozatra jelentkezni? Mennyire számítanak az érdemjegyek?

Figyelt kérdés
Kinéztem azt a sulit csak nem tudom, hogy mennyire számítanak a vitt jegyek. Ja, és mennyire nehéz oda bejutni? Mi az az átlag amitől felvesznek?

2015. okt. 20. 18:03
 1/5 anonim ***** válasza:

ha ennyire nem megy neked ez az egyszerű felvételi eljárás megértése,akkor inkább javasolnék egy gyengébb iskolát!

egyébként nem rossz az iskola,de magával a drámás dologgal nem sokat fogsz elérni,nem árt ha van B terved,hogy mit csinálsz gimi után!

a bejutáshoz: értelem szerűen van szóbeli részem vitt pontok, és a két felvételi teszt.. a pontokat pedig a jelentkezők pontjai határozzák meg.

én ugyan nem az Adyba jártam, de ha oda mentem volna biztosan a kéttant választom.az a leghasznosabb szerintem.

amúgy nyilván vannak szterotípiák,hogy a drámások drogoznak meg ilyenek.. hát biztos van benne igazság, de alapvetően egy jó hangulatú iskola

2015. okt. 20. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Azé teljesen hülyének ne nézzél!A honlapukon nem volt fenn!!
2015. okt. 20. 19:30
 3/5 anonim ***** válasza:

A drámások tényleg drogoznak kb. az osztályok fele...

A felvételihez pedig nem árt a protekció.........

A 7. év végi és 8.félévi jegy számít de az írásbeli felvételi jobban....

és a tantárgyak: irodalom, nyelvtan, matek, nyelv, töri + egy szabadon választott természtettud. tantárgy

2015. okt. 24. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

még valami:

az hogy milyen átlagtól vesznek fel, attól függ hogy a többi tanuló milyen jegyeket visz és milyen felvételit ír, illetve hányan kerülnek be kerülő úton....

2015. okt. 24. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Én Drámán vagyok. Az hogy kid hogyan károsítja magát az egyéni probléma, és nem szak függő.Nagyon magas a szóbelin elérhető max pont, azért hogy ne jegy és írásbeli alapján dőljön el a sorrend

Matek írásbeli+ magyar írásbeli amit kétszer számítanak bele+hozott pont a jegyekből adódóan+ szóbeli.Megpróbálni érdemes, de hatalmas a túljelentkezés.Engem személy szerintem negyedikként vettek fel úgy hogy semmi színpadi múltam sem volt, csak pár iskolai ünnepség.

2015. okt. 30. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!