Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Az Eötvösben tényleg annyit...

Az Eötvösben tényleg annyit kell tanulni?

Figyelt kérdés

Szeretnék az Eötvösbe menni, csak az a baj hogy azt hallottam róla, hogy rengeteget kell tanulni és nem tudom, hogy belefér-e heti 3 edzés.

Gondoltam még gimiként:Toldy,Veres Pálné,Arany János



2015. okt. 20. 20:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
22%
Melyik Eötvös? Csakmert van jó pár az országban.
2015. okt. 20. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Budapest
2015. okt. 20. 20:06
 3/11 anonim ***** válasza:
38%
Szia! Az Eötvöst rengetegen nem szeretik a brutál sok tanulás miatt, aki nem egy klasszikus minden tantárgyat gyorsan beszívó tanuló típus, annak inkább a Veres Pálnét vagy a Toldyt ajánlanám.(én a Veres Pálnéba járok, nagyon nagyon jó suli, tényleg, csak ajánlani tudom:)-persze azért itt is kell tanulni)
2015. okt. 21. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Akik nem oda járnak mind azt gondolják, hogy egy versenyistáló és csak tanulógépek járnak oda, holott ez egyáltalán nem így van! Senkit nem kényszerítenek versenyre, és 1, 1,5 óra alatt simán le lehet tudni a tanulást egy napra, ha tz-s időszakok vannak, akkor kicsit több. Ha van valami, ami miatt nem fér bele az ember idejébe a rendszeres sportolás, az, hogy a jó közosség miatt nagyon sokat van az emeber a barátaival.
2015. okt. 21. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Egyet értek az előttem szólóval, esetleg még annyit tennék hozzá, hogy én beszéltem egy Eötvösössel anno, és az panaszkodott, hogy heti 3 edzése volt, és humános. Ott van ilyen kultúrcsütörtök (múzeumba járás), ami kötelező, ez elvileg elvette az illető idejét, és még tanulni is kellett.
2015. okt. 21. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
78%
Napi átlag 1 óra nekem elég. Abba nem kell belehalni, jut idő másra is. Az Eötvös nem versenyistálló, semmi sem kötelező. De ha bejutsz, azért csak tudsz már valamit, nem?
2015. okt. 21. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
78%
Simán belefér (nekem heti 4 is), ezért ne aggódj,ha csak ez tart viszza nyugodtan gyere ide:)
2015. okt. 21. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm😁
2015. okt. 22. 07:27
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is úgy hallottam hogy sokat kell tanulni, de leginkább bejutni nehéz, mivel a ponthatárok az egekben vannak...Ismerősöm odajár, így tudom, hogy nem versenyistálló, viszont alig tudtunk összehozni egy találkozót annyit kellett készülnie órákra, pedig jól fog az agya..szóval én ennyit tudok róla. Arany János közössége befogadó,de tanótásilag messze nem olyan jó, mint az Eötvös, vagy akár a Berzsenyi. Tudom, azt nem mondtad lehetőségnek, azonban csak jókat hallottam erről a suliból, mind tanótásilag, mint a közösségről.
2015. nov. 7. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Rendben köszi :-)
2015. nov. 8. 08:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!