Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Kecskemét Bolyai János Gimnázi...

Kecskemét Bolyai János Gimnázium. Vélemények?

Figyelt kérdés
Milyenek a tanárok? Milyen a közösség? Hanyas tanulókat vesznek fel? Mennyit tanultok naponta?
2015. nov. 4. 12:41
 1/9 anonim válasza:
Engem is érdekelne. Mennyire kell jóra megírni a felvételit a bekerüléshez? 13/L
2015. nov. 5. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Én azt hallottam a legjobb ha 80 pont felett van a központi
2015. nov. 5. 18:47
 3/9 anonim válasza:
Akkor nem kerülökbe. Kitűnő vagyok viszont a matek s a magyar a gyengém tehát a felvételin elfogok bukni. De azért beírom 1. helyre
2015. nov. 5. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Én 4-es tanuló vagyok. Magyarból jó vagyok, matekból pedig minden nap csináljuk az előző évi felvételi feladatokat és már megy.

Milyen tagozatra szeretnél menni? Melyik általánosba jársz?

2015. nov. 5. 18:58
 5/9 anonim válasza:
Alpáron lakok, itt csak egy álralábos van. Általános tagozatra szeretnék menni mert még nem tudom hogx mi legyek
2015. nov. 6. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Én is a bolyaiba szeretnék menni :D járjatok felvételi előkészítőre, tartanak az iskolában és szerintem nagyon jó
2015. nov. 7. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem a közösség nagyon jó, osztályokon és iskolán belül is, főleg ha sikerül jól beilleszkedned. A tanárok úgy összességében nem rosszak, vannak vérbeli köcsögök mint mindenhol, de többségük elviselhető, van pár kifejezetten jó arc is. Az, hogy mennyit tanul az ember naponta, attól függ, hogy milyen tagozaton van, van amelyik keményebb, van amelyik lazább, de mindegyiken kell tanulni azért. Ahogy tapasztaltam, olyan 4-5-ös tanulókat vesznek fel, de ez is tagozatonként változó, van amelyikre szóbelizni is kell, nyilván matekszakon jobban nézik a matekot, stb..Nem feltétlenül fontos, hogy 80 pont felett legyen a központid (persze ha felette van, az nagyon jó, ha mellette 4-5-ös tanuló is vagy, akkor szerint simán bejutsz), én is 74 pontosat írtam ha jól emlékszem, és könnyedén bejutottam, vannak osztálytársaim, akik jóval rosszabbat írtak mint én, és mégis itt vannak..:D Szóval sok sikert! :)
2015. nov. 7. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Na, és hogy sikerült? :DD Én is a Bolyai jelöltem elsőnek, és 64 pontom lett, az átlagom színötös lett (tesi 4-es, de azt hálistennek nem nézik :'D)
2016. febr. 8. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nekem borzalmasan sikerült a központi, 51 pontos lett. 4,00 lett a félévi átlagom és 2. helyre írtam be a sulit
2016. febr. 8. 22:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!